Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Félek a műtéttől. Ti hogy...

Félek a műtéttől. Ti hogy viseltétek, ha már volt műtétetek?

Figyelt kérdés
Januárban eltört a karom. Velőűrszegezés volt nem volt vészes a műtét, mégis tartok attól, hogy nem sokára kiveszik a csavarokat. A fémeltávolítás rövidebb műtét?

2020. máj. 1. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne félj már. A fém kivétel, sokkal könnyebb műtét, gyorsabb, rővidebb ideig tart. Nincs okod aggódni.
2020. máj. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mástípusú műtétem volt. Csavarkiszedéssel nincs tapasztalatom.

De gondolom altatásban végzik, olyankor meg nem fogsz érezni nagyon semmit sztem, ne aggódj!

2020. máj. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mas mutetem volt. Szerencsere boditasban.

De szerintem az a lenyeg, hogy egyaltalan ne gondolj arra, mit csinalnak. Ha helyi erzestelenites, meg ha erezned is, ne kepzeld el. A dolgodra gondolj. Hogy vege lesz, bekotik vagy leragasztjak. Amig nem muszaj, ne nezd meg, de addigra tul is vagy rajta.

Es mindenkepp jobb, mint ha a szadban turkalnanak.

Eletem elso es egyetlen mutetjehez ugy alltam hozza, hogy azt a lepest neztem, ami van. Nem kepzeltem elore. Beszari vagyok, de akkor a batorsag onnantol kezdve jott, hogy hajnalban bementem a korhazba.

2020. máj. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Másfajtára készülök ugyan, de az motivál, ha nem csináltatom meg, akár nagyobb baj is lehet belőle.
2020. máj. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!