Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitol veres a szekletem?

Mitol veres a szekletem?

Figyelt kérdés
Tegnap magamhoz kepest sokat ettem, kb 2x annyit mint szoktam, ejszaka fel is keltem hajnal 3-kor hogy gorcsol a hasam. 2 orat szerencsetlenkedtem a wcn, hig szeklet jott, majd reggel lattam hogy mar rozsaszines es pirosos. Most meg egyre jobban az. 24 eves ferfi vagyok
2020. máj. 2. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Vlmi fertőzés vagy az erőlködéstől aranyér.
2020. máj. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés pont olyan, aminek nincs sok értelme neten át, mert a véres széklet általában nem vicc. Sokféle oka lehet, tehát csináltass diagnózist. (Néha semmi baj nincs, csak dinnyét evett az illető, vagy ételfesték miatt olyan). Szóval javaslok egy diagnózist, menj dokihoz.


Majd -mivel az orvosok is emberek és nem tévedhetetlenek- menj el egy másikhoz is utána, de semmiképp ne szólj, hogy már kaptál diagnózist, hanem hogy szeretnél egyet.


Majd hasonlítsd össze a két diagnózist, aztán meglátod, hogyan tovább.


Én pl így mennék tovább, te meg ahogy jónak látod:

https://www.youtube.com/watch?v=K9E58FQB9_g&list=PL9UBjX2XUV..

2020. máj. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Aranyér, végbélrák, kufakadt polip és még sok minden lehetséges, menj el dokihoz, majd ő megállapítja mi lehet.
2020. máj. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi, de most azonnal ambulancia?
2020. máj. 2. 18:57
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Áh, annyira nem sürgős, nagy valószínűséggel aranyér.
2020. máj. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!