Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Abszolút nem szabad csinálnom?

Abszolút nem szabad csinálnom?

Figyelt kérdés

szerencsejáték függő vagyok, sajnos már eljátszhattam 10-15m forintot is az éveknsorán 15-31 éves koromig szépen növekvő tétekben. Semmi meglepő nem volt abban ha megkaptam a fizetésem és azbelső nap el is játszottam.


Abszolút vesztes vagyok , ha nyertem is azt visszajátszottam.


Az elmúlt 2 évben magamhoz képest sokkal visszafogottabban játszottam de az még mindig sok.


1 hónapja viszont abszolút semmit nem játszottam mert undort érzek nem a játék iránt hanem magam iránt.


Jelenleg kb 1 bő hónapja 1 ft ot sem költöttem rá és jól érzem magam, sőt kifejezetten jól.


Igaz néha amikor unatkozok jó lenne játszani jelenleg karantén alatt online de tartom magam.


Ez a helyes út amit csinálok vagy pici beosztott tétekkel játszhat az ember? Pl napi cigi árával?


Ezen kívül semmit sem csibáltam nem iszok, nem dohányzok, nem drogozok.


Csak sportolok és fogadok(tam)



2020. máj. 3. 00:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Jól teszed. Mondjuk az se mindegy mit játszol. Ha pókerezel az nem szerencsejáték. Nem a szerencsén múlik. Ha pókerbe vesztesz így ahogy leírtad akkor pl nem neked való, ahogy valaki pl béna a fociba. Nem lesz mindenki Ronaldo.


Ha más szerencsejátékok azoknak alapból nincs értelme. Mindig a bank nyer. Mindig.

2020. máj. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tippmix, csak sportfogadás.
2020. máj. 3. 06:59
 3/6 anonim válasza:
83%
Nem! Egyáltalán nem szabad csinálnod, mert vissza fogsz esni. A függőség már csak ilyen ;)
2020. máj. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
NE engedj a kísértésnek, mert visszaesel! Légy büszke magadra, hogy már egy hónapja meg tudtad állni! Fel a fejjel!
2020. máj. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen :) és köszönöm!


Biztosan visszaesnék pont azért mert ha veszitek akkor "na jollvan még 1000-2000ft ot feltöltök megint" lenne


És hihetetlenül jó érzés hogy nem játszok, amint 1x játszanék elmenne ez a bő egy hónap munkája de az a jó hogy igaz hogy érzem kicsit hogy jó lenne játszani de sokkal jobb érzés amikor belegondolok hogy nem.


Azt várom nagyon hogy ne az undor miatt ne játszak hanem azért mert valóban nem akarok játszani remélem ez is olyan mint a szerelem hogy 1x az érzés elmegy...

2020. máj. 3. 10:11
 6/6 anonim válasza:
Ha nyernél akkor is visszaesnél, mivel akk kapásból átértékelődnél. Minél többet variálsz ezekkel a gondolatokkal, annál rosszabb. Egyszerűen hagyd ezeket a gondolatokat 😃
2020. máj. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!