Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Előfordult veletek is, hogy...

Előfordult veletek is, hogy ismerősök kinevetnek, mert tartjátok a távolságot?

Figyelt kérdés
Melohelyen tartom a 2 metert sőt tobbet is. Viszonylag nagy térben vagyunk igy megvalosithato es egyébként is csak paran vagyunk most bent. Poenbol kohognek.. Azert tartottam foleg mert nem akarok tunetmentesen fertoznk, de mar azert kicsit attol is felek, hogy mi van ha en is lerobbanok. A csaladom is kirohog... Ha ritkan talalkozunk.. Elegge megvisel lelkileg a helyzet es ez ratesz egy lapattal.
2020. máj. 3. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenekkel nem, én csak olyan tapló emerekkel találkoztam, akik direkt köhogtek agy tüsszögtek, amikor elmentk mellettem a metrón, amikor maszkban ültem.

Ez még majdnem két hónappal ezelőtt volt, mivel asztmás vagyok, úgy gondoltam kell, magamat védeni meg amúgy is többet köhögök télen, két paraszt meg direkt rámköhögött meg tüsszögött.

2020. máj. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jajj na ez is hihetetlen :( nem értem az embereket..
2020. máj. 3. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!