Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tavaly elkezdett szúrni a...

Tavaly elkezdett szúrni a tüdőm, szívem (nemtudom melyik). Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Mindenkivel előfordult már biztos hogy egy rossz levegővételkor hirtelen beszúrt a mellkasa. Nálam is ugyan ez volt annyi különbséggel, hogy nálam ez szinte minden nap élő jött egyre hosszabb időre. Addig húzódott amíg egyszer beszúrt és 3 héten keresztül nem múlt el. Voltam vele kórházba kivizsgálásokon estem keresztül (ultahang, EKG, vér vétel, röntgen), de az orvosok se tudták mitől lehet és csak, így végül azt mondták, hogy rekeszizom gyulladásom van. A napokban újra elő tört ez a fájdalom, nem nonstop, de egyszer-kétszer beszúr és egyre többször, félek hogy megint hetekig tartó fájdalom lesz ennek a vége vagy rosszabb, nemtudom mitől lehet ez, de nem a legkelemesebb érzés amikor 3 héten keresztül nem tudok aludni. A fájdalom akkor fokozódik ha bal oldalra fordulok, levegő vételkor és egyéb testi mozdulatokra. Ha valaki tud erről valamit hogy mitől vagy mi lehet kérem segítsen, nem cigizek az átlagnál sportosabb alkat vagyok és olyan iskolába járok ami kifejezetten a sportra van fent tartva, 17 éves fiú vagyok, köszönöm előre is a válaszokat.

2020. máj. 5. 03:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Erdemes lenne a gerincedet megnezni, nem-e ott csipodik be valami, ami elore sugarzik.
2020. máj. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A röntgen azt nem mutatja ki? Vagy ez lehetőséges? És ha igen mennyire veszélyes?
2020. máj. 5. 20:11
 3/6 anonim ***** válasza:
A gerinc röntgen jó tanács szerintem. Kérdezted mivel jár a lányom korcsolyával hanyatt esett a jégen 27 éves össze csúszott 2 csigolyája nem hordhat magas sarkút és tornázni se szabad csak mértékkel de azt is nagyon óvatosan és nem minden gyakorlatot csinálhat meg és ha fáj neki akkor fa ágy betétet kell tenni az ágyába.
2020. máj. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet kimutatja a hagyomanyos rontgen is, de oldaliranyut is szoktak javasolni.
2020. máj. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia nekem is ugyanez volt. Én is voltam vizsgálaton előző héten a sürgősségin és ma meg sporkorházban voltam EKG-t csináltam. És nem találtak semmit, a sürgősségin azt mondták mennyek Kardiológushoz mert ott teszteket fogok csinálni hogy meg nézek mi a baj. Amúgy sportolsz?
2020. júl. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Annyit sprotolok amennyit a suliba kell ott meg karatézok, de nem veszik annyira szigorúan
2020. júl. 17. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!