Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többször van olyan, hogy nem tudok aludni, hiába vagyok fáradt. Órákig forgolodom, mert mindig, amikor kezdenek elaludni, akkor elkezd gyorsan verni a szívem, bizsereg az egész testem, és akaratlanul is nagyon gyorsan és mélyen veszem a levegőt, és ez nagyon zavar az elalvasban, konkrétan egyáltalán nem tudok aludni ezeken az estéken. Most is olyan van éppen, és nagyon fáradt vagyok, de nem tudok emiatt aludni:( próbáltam mindent, legzestechnikakat, köztük a 4-7-8-asat, próbáltam lehűteni a szobámat hogy utána bekuckozzak a takaro alá, próbáltam teljes sötétséget csinálni, és relaxalni is. De semminek nincs hatása, végül minden próbálkozásnál előjön ez.
2020. máj. 5. 03:42
 1/3 anonim ***** válasza:

korod?


20 ev, vagy afolott:

Igyal citromfu teat, egy fel poharral, cukor es citrom nelkul, fel oraval lefekves elott.

2020. máj. 5. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindfulness-t is megpróbálhatod, Youtube-n keress ilyen tartalmakat.
2020. máj. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtt egy kiskanál glicin langyos vízben feloldva. Azóta jobban alszom
2020. máj. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!