Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen lézeres szőrtelenítőt...

Milyen lézeres szőrtelenítőt vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Sokat gondolkoztam, hogy vegyek e otthonra egy lézeres szőrtelenítő gépet. Megéri vagy nem? Tudom, hogy ez nem örökre szól. Nem is baj nekem. Az a gondom, hogy sok szőröm van és fekete is. Olyan gépet szeretnék, amit arcra is lehet használni (bajusz, áll stb)

Fogalmam sincs, hogy milyen irányba induljak el. Kinek mi vált be?

Köszönöm



2020. máj. 6. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lézert nem tudsz venni otthonra, csak IPL-t.

A Philips Lumea készülékekkel mindenki meg van elégedve, akivel beszéltem. Nekem nem az van, hanem egy kisebb teljesítményű gép, ami szintén működik, de legközelebb Lumeát vennék.

2020. máj. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt hiszem nem lézer, hanem IPL villanófényes kezelésre gondolsz.

Olyat vegyél amin van szűrő, vagy ha több tartozéka is van akkor arcra valóhoz is legyen szűrővel. Az jó az arcra.

Védőszemüveg se árt hozzá, mert ha pl a lábadon használod oda a szűrő nélküli tartozékkal használod, akkor kell a szemüveg.

Ezenkívül még azt kell megnézni hogy milyen teljesítményű és hogy hány villatásra alkalmas. Van pl 100.000,de van 250.000 villatásra alkalmas is. Nyilván az utolsót tovább tudod majd használni.

Van még olyan is amiben cserélni kell a lámpát, az plusz költség lesz később. A drágábbakban úgy láttam már nem kell.

Van még vezetékes és vezeték nélküli is.

A termékhez írt tapasztalatok is sokat mondanak, érdemes magyar és külföldi oldalakon is megnézni a tapasztalatokat. Én eredetileg a Philips Lumiát akartam megvenni mert minden szempontból jónak tűnik, jókat is írnak róla, de olcsóbb után kell néznem. Ezért tapasztalatot még nem tudok írni, csak azt hogy mi alapján vásárolj.

2020. máj. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ment a zöld like :)
2020. máj. 6. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!