Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fürdőkristályok illetve a...

Soma9111 kérdése:

A fürdőkristályok illetve a fürdősók érnek valamit?

Figyelt kérdés

Próbáltam már többféle fürdőkristályt-fürdősót, de úgy érzem szerintem nem ér semmit, És ez ügyben fordulnák hozzátok, hogy esetleg van, akinek bevált e pozitivitásként.

Vettem ízület és izomlazító-derék, és hát fájásokra, meg sima Citromfű nyugtatásút-légút tisztítót, meg efféléket, persze tudom jól, hogy nem ezek fognak meggyógyítani engem nyilván, testileg és mentálisan, csak ha van pár% gyógyítása már az is jó lenne.

Itt most gondolok a minőségebbi fürdősó és fürdőkristályokra pl. (kneipp)

Nem a pár 100 ft.osra gondolok, mer, azok tudom, hogy pénz kidobás, még arra se jó, hogy legalább érezhető lenne maga az illata, vagy legalább egy kis víz színezése vagy bármi.



#egészség #derék #fürdősó #kneipp #izomlazító #GyakoriKérdések #fürdőkristály #gyakoirikerdesek #Hátlazító
2020. máj. 9. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem fogsz tőle egy csapásra meggyógyulni, de rendszeresen használva hosszú távon lehet pozitív hatásuk.

100% tisztaságú illóolajból pár csepp fürdővízbe csepegtetése egyébként kb. ugyanazt a hatást adja, én azokat jobban szeretem, mert erősebb az illatuk és tényleg érezhető a hatásuk. Levendulát szoktam használni nyugtatónak, és borsmentát légúttisztításra. Levendulát vízzel keverve szórófejes üvegből a párnámra is szoktam fújni, segíti a nyugodt alvást.

2020. máj. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2020. máj. 9. 11:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Az izmok görcsök összehúzódásával járó panaszok enyhítésében kedvező hatásúak lehetnek a mentolt, kámfort, metil-szalicilátot vagy kapszaicint tartalmazó patikaszerek. A gyógynövényes szerek közül javasolhatók a rozmaring-, eukaliptusz- vagy a borókaolajat tartalmazó krémek, bedörzsölők.
2020. máj. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!