Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyógyszermellékhatások. Ki...

Gyógyszermellékhatások. Ki tapasztalt hasonlót? (Lordestin, Eonic)

Figyelt kérdés
Lassan 3 hete írt fel a háziorvosom Lordestin és Eonic tablettát naponza 1x ,allergia gyanúra.A nehézlégzés sokat javult,viszont gyakran érzek heves szívdobogást,mellkasi fájdalmat,végtag zsibbadást,szédülést.Éjszaka gyakran megébredek,többnyire ugyanabban az időpontban.Tapasztalt valaki hasonlókat valamelyik gyógyszer kapcsán? A heves szívdobogás,a fájdalom és a zsibbadás elég ijesztő,ezért már bejelentkeztem kardiológushoz,utána pedig laborba,de az még 2 hét,addig is kíváncsi vagyok mások tapasztalataira..

2020. máj. 10. 17:22
 1/3 anonim válasza:
Nem vagyok orvos! De néha ezek a nehézlégzéses dolgok utalhatnak szívproblémákra is ha jól tudom. Nekem is volt ilyen légzéses dolog, nálam is felmerült hogy kardiológiai valami lehet, de végül kiderült, hogy szerencsére csak asztmám van. Lordestint meg Eonicot is szedtem már, de egyiknél sem tapasztaltam ilyesmit. Mondjuk ez nem mond semmit, mindenki máshogy van összerakva. Én csak a ventolintól meg a buventoltól tapasztaltam szívdobogást, de az máshogy működik mint az Eonic.
2020. máj. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az általad leírt mellékhatások mind szerepelnek a betegtájékoztatóban.
2020. júl. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..Ha valaki esetleg még olvasná,közben átestem egy kardiológiai vizsgálaton és egy laboron..A kardiológus szívbelhártya gyulladást és a bal szívbillentyű enyhe ferdülését állapította meg,előbbi már felszívódóban,ez okozhatta a súlyosabb tüneteket (az allergia mellett),az utóbbi elvileg nem okoz problémát,egyelőre..a labor a pajzsmirigy miatt kellett,de az teljesen jó.Az allergia gyógyszereket továbbra is szedem,a tünetek sokat javultak,az időjárás és a stressz vált ki erősebb tüneteket..
2020. aug. 10. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!