Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Budapesten melyik plazmaadó...

Budapesten melyik plazmaadó helyen honorálják a legjobban anyagilag a plazmaadást?

Figyelt kérdés

Nem ebből élek, dolgozom, csak olyan keveset keresek folyamatban lévő egyetemi tanulmányok mellett, hogy ki kell egészítenem a keresetemet, hogy elmozduljak a létminimumról.


Köszönöm a válaszokat előre is!



2020. máj. 14. 19:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

95 - szörös plazmaadó vagyok.

Kedplasmánál : alkalmanként 5000 Ft és 3000 Utalvány, szendvics,ital, Milka és kávé van, minden 10. alkalom + 5000 Ft utalvány.

Plazmacentrum Blaha : minden alkalom 7000 Ft készpénz, és minden 10.alkalom + 9000 Ft készpénz, adnak egy Balaton csokit és ivólevet.

2020. máj. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Jelenleg hol adsz Plazmát? A Kedplasmánál kezdted, és átmentél a Blahára? Melyiket kedveled jobban - ha mindkettőről van benyomásod?


Illetve még az is érdekelne, hogy ha a plazma egy kicsit zsírosabb, akkor azt ezeken a plazmaadó helyeken mennyire veszik szigorúan. Be fogom tartani az előírásokat, de azt hallottam, hogy pl. egy plazmaadást megelőző napon fogyasztott főtt tojás miatt is lipémiássá válhat a plazma.

2020. máj. 14. 19:53
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel. Plazma adás előtt milyen vizsgálatokat végeznek?
2020. máj. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Minden nap eszem főtt tojást, még plazma reggelén is. Semmi gond nem volt.Lényeg a sok ivás, előtte nap 2-3 l, aznap 1, másfél liter.

Mindkettőnél adtam, mindkettő jó, de nekem a Blaha közelebb van jóval.Mikor a Kedplasmánál voltam, akkor ott laktam nagyon közel,azóta költöztunk és így jöttem a Blahára.

Előtte nap szalonnát, piros ételeket, káposztát ne egyél, illetve ne rántottát, vagy tukörtojást. Alkoholt semmit ! Aznap reggel kávét sem.

Két éve adok, heti kétszer, semmi gond nem volt. Sőt fittebb vagyok :) Pedig nem vagyok már fiatal :)

2020. máj. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%
Penzert plazmat? Ez nem onkentes dolog hanem penzkereset? Hat ezt nem gondoltam volna ...
2020. máj. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Rengetegen járnak,ha látnátok. A véradás az onkéntes.

Évente egyszer kötelező vért adni, kulönben nem lehet plazmát adni. És ma már nem olyan világ van, hogy szenteskedésből adnának plazmát.Ezt az orvosok és az asszisztensek is tudják, és természetesnek veszik.

2020. máj. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12%
Eszmeletlen ... ez nalam siman szervkereskedelem kategoria.
2020. máj. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
1-es és 4-es válaszoló vagyok. Mivel látom,hogy elég viharos reakciók is vannak, kérem, akit a folyamat érdekel, írjon privátot. Rengeteg a tapasztalatom,ott elmondom !
2020. máj. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Pontosan így van. Én eddig évente a maximális alkalommal, ötször adtam vért, és a plazmaadás mellett továbbra is tervezem a véradást.
2020. máj. 14. 20:20
 10/12 A kérdező kommentje:
Még az a kérdésem, kedves 1. válaszoló, hogy milyen utalvány az a 3000 FT-nyi utalvány? Erzsébet? Vagy Tescos? Köszi a válaszodat!
2020. máj. 15. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!