Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat a fülem illetve...

Mitől fájhat a fülem illetve mi jó fül fájás ellen?

Figyelt kérdés
Egy kis ideje már (egy két napja talán. Pontosan nem emlékszem) úgymond belül fáj a fülem. Leginkább a a bal. El múlhat ez magától?

2020. máj. 18. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Só.
2020. máj. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Vagy meleg sőt teszel rá,vagy lehet csepegtetni kövirózsát bele. Ha nem segít akkor inkább fül orr gégész nézzen rá! Nehogy később jobban be robbanjon,nekem már szurtàk föl sajnos.
2020. máj. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Meleg sót** Kijavította a telefonom.
2020. máj. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
43%
Én fogfájáskor szoktam azt csinálni, hogy megvárom, amíg kihal belőle az ideg magától, utána már nem fáj a beavatkozás sem, lehet menni a fogorvoshoz. Erre a jelenségre egyébként általános iskolás koromban jöttem rá, kilyukadt a fogam, baromira fájt kb. 2 napig, fel is dagadt az arcom, aztán egyszercsak magától megszűnt a fájdalom. Mikor húzta a doki, szinte nem is fájt, pedig az arcom is be volt már dagadva, annyira begyulladt ott minden. Igaz, ez veszélyes az esetleges szövődmények miatt, de ha nem félsz tőlük és bírod a fájdalmat, akkor vársz. Fülnél is ugyanezt kell csinálni. Most még csak fájdogál. Aztán elkezd majd jobban fájni, aztán nagyon, végül rohadtul fáj, de utána huss, oda a fájdalom. Igaz, ez hetekbe is beletelik. Persze, ha félsz a szövődménytől, akkor itt se csináld, ugyanis össze lehet szedni egy jó kis agytályogot akár, ha ráhúzódik a gyulladás.
2020. máj. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!