Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok pisilni mások...

Nem tudok pisilni mások jelenlétében. Mit lehetne ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Most nem is az a legnagyobb probléma, hogy nyilvános WC-ben max. fülkében tudok vizelni... Még a szüleimmel élek egy kis lakásban. A fürdő egyben van a WC-vel. Régebben volt, hogy úgy pisiltem, hogy apám közben a függöny mögött zuhanyzott, ma már ez lehetetlen. De még súlyosabb a helyzet. Ma pl. kimentem pisilni, már majdnem jött, erre apám kijön a konyhába (ami majdhogynem a fürdő mellett van), és egyszerűen képtelen voltam vizelni! Nem ment. A vicc az, hogy apámank meg az a baja, hogy szinte állandóan vizelni kell, és szerintem az van bennem, hogy neki kell jönnie. Volt már ilyen reggel is, hogy hihetetlenül kellett, majd szétdurrantam, de képtelen voltam, mert meghallottam, hogy felébredtek.

2020. máj. 24. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyisd meg a csapot közben vagy hallgass zenét :)
2020. máj. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Vagy tegyetek zárat az ajtóra, esetleg tegyetek ki foglalt táblát.

Amúgy megértelek, én is ilyen vagyok.

2020. nov. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!