Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azonnal át megy rajtam az...

Azonnal át megy rajtam az étel,miért?

Figyelt kérdés
Megeszem egy tányér levest és mehetek is wc re 5 perc múlva , de minden étellel így van,mi a baj?

#Étel,ital,wc,vizesszéklet,
2020. máj. 26. 07:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A feleségemnek ugyanez volt a baja, először vékonybél irritáció, majd vastagbél irritáció. Megműtötték, a vékonybeléből kivettek egy 1 m-es darabot, meggyógyult, de a gyors emésztése megmaradt. Ráadásul ha tudja, hogy nincs WC a közelében, azonal rájön a hasmenés, tiszta pszichológiai alapon. Menj orvoshoz, ha régóta fennáll az ügy és nem vagy tizenéves, mert komoly baj lehet bent.
2020. máj. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért nem az az általános, amit 1. ìrt. Lehet csak valami fertőzés. Szedj széntablettát vagy bolus adstringenst, majd probiotikumot, igyál sokat, dietázz. Nekem taval, 1 hétig ez volt. Megláttam egy szelet kenyeret és rohantam.
2020. máj. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valamilyen irritábilis bél. De ez durva. 😟

Orvos!!!

2020. máj. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!