Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jön haza a barátnőm?

Jön haza a barátnőm?

Figyelt kérdés
2 hónapig mivel sérülès miatt nem dolgozhattam,nem fürödtem ugyan abban a ruhában voltam a kertben,sátorban ilyen túlélő túrán! Na most tudni kell eddig ugye nem mentem emberek közé mèg a házamba sem! A barátnőm külföldön volt(ugyan a az hivatàsunk)! Namármost egyszerűen nem jó a özérzetem, vagyis nekem jó, de m8vel jön haza így neki is meg kéne felelnem! Van valami ötletetek, hogy tudnàm a lábam helyre hozni, mert elèg büdös meg retkes ès nem javul a helyzet!
2020. máj. 27. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Hat fujj ra egy tonna hajlakkot az eleg tartos es illatos is :D
2020. máj. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez csak troll kamu kérdés. Ha mégse, akkor nefürgyé le, és elmenekül a barátnód. Mindkettőtöknek jobb lesz így! 😀
2020. máj. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem kamu! Csináltam már ilyet csak nem ilyen sokàig és kicsit civilizáltabban, de most bedurvult a helyzet mert ràjöttem, hogy milyen kényelmes és húztam az időt!
2020. máj. 27. 17:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor fürdés...
2020. máj. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mosd meg alaposan, körömkefével. Mi olyan nehéz ebben?
2020. máj. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Milyen túlélő túra van a kertben, sátorban? És hogy teljesítteted sérüléssel? Külföldön lenni az hivatás? Alapvetően mennyi ember van a saját házadban, akik közé nem mentél?

És szerintem ha nem fogad el büdös-retkes lábbal, akkor nem vagytok egymásnak valóak. Keress valakit, aki önmagadért szeret!

2020. máj. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem itt sérültem meg a munkahelyemen! Mmind a ketten katonák vagyunk!

Hàt most minek mentem volna az erdőbe mikor a kert is alkalmas erre meghàt gèzànak a csajom kutyàjánaik is enni kellett adni a fészerből!

2020. máj. 27. 17:13
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed egy kamu kérdés, szóval ezt inkább jelentem.
2020. máj. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jelentve. Már uncsi.
2020. máj. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!