Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami hízási tipp?

Valami hízási tipp?

Figyelt kérdés

Sokan bántanak, azért mert vékony vagyok, de akármennyit eszem, nem nagyon tudok hízni. És engem is zavar ez. Valami tippek?

17/l

163 cm vagyok és 43 kg.



2020. jún. 1. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj naponta többször enni, ne egyszerre sokat, mert az nem fog menni. Mondjuk 2-3 óránként egyél valamit.
2020. jún. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit/mennyit eszel, iszol egy átlagos napon?
2020. jún. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Probalok sokat enni, es sokszor, de volt mar hogy hanyasig tomtem magam..

Igazabol minden felet eszek iszok ami csak a kezem ügyébe kerul,peksutik, tesztak akkor ragcsalnivalok, neha nehezebbe etelek is.

2020. jún. 1. 10:32
 4/6 anonim válasza:
Nutella.
2020. jún. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szalonna? Próbálj ne választékosan enni egy ideig.
2020. jún. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én orvos válaszokban kérdeztem meg elküldöm a válaszát:Kivizsgálás nélkül se izomnövelő szereket, se étrendkiegészítőket ne kezdjen szedni! Lehet, hogy alkati hajlam miatt ilyen sovány, de lehetnek kóros állapotok is a háttérben, pl.: bélféreg, lisztérzékenység, pajzsmirigy túlműködés, táplálékallergia. Ezért kellene egy széklet féregpete és bakteriológiai vizsgálat, teljes vérkép, vércukor, máj-vesefunkció, pajzsmirigyfunkció, vizeletvizsgálat. Emellett a háziorvos segítségével el kellene végezni egy lisztérzékenység szűrőtesztet, mely gyógyszertárban kapható, ujjbegy szúrással végezhető. Üdvözlettel: Dr. Csáki Csilla
2020. jún. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!