Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Agyrázkódásom lehet?

Agyrázkódásom lehet?

Figyelt kérdés
Szóval kb. 10 perce ültem az ágyba és véletlenül, nem annyura erősen nekivágtam a fejem a falnak, mert azt hittem messzebb van. Akkor fájt kb. fél percig aztán elmúlt. Most nincs ugy semmi bajom, csak egy kicsit olyan fura, de jól vagyok. Lehet agyrázkódásom? Nagyon fontos. Ha az van akkor hányni fogok?

2020. jún. 5. 10:39
A kérdező szavazást indított:
Igen , agyrázkódásod van
Valószínű nincs baj, nyugodj meg
2 szavazat
 1/3 A kérdező kommentje:
és még annyi , bár nem tudom mennyire számit de én vagyok 18-5
2020. jún. 5. 10:43
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt agyrázkódásom, bár elég régen volt. Annyira fájt a fejem, hogy nem bírtam mozgatni. Erős szédülésre is emlékszem. Én fejjel belezuhantam a betonba a mászókáról, még a nyolcvanas években. Szóval valószínűleg nincs bajod.
2020. jún. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi, egy nagyon kicsit talán szédülök, de nagyon kicsit, és lehet hogy beképzelem,most éppen rajzházit csinálok nem esik nehezemre mozgatni a fejem se sőt még konkrétan rázni is tudom
2020. jún. 5. 10:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!