Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha anyámék nem...

Mit tegyek, ha anyámék nem akarják segíteni a gyógyulásomat?

Figyelt kérdés

Kalapácslábujjaim vannak. A nagylábujjam mindkét helyen el van dőlve, és ennek megfelelően dőlnek el a kislábujjaim, és deformálódnak el. Már hetek óta nagyon fáj, sajog a bütyköm, az egész talpam fáj, mert lúdtalpas vagyok. Felhívtuk az orthopédiát, mert a háziorvos küldött beutalót, hogy sürgősen nézzék meg. Nagy nehezen adtak csak időpontot, mert azt mondták, hogy csak műtéttel lehet helyrehozni, de azért megnézik. De anyámék nem akarják engedni, hogy megműtsék, mert pénzbe kerül. De nekem már nagyon fájnak a lábujjaim, különösen a bütyköm, meg a talpam. Menni is alig bírok, mert nagyon fájnak. Meg amikor ülök vagy fekszek, akkor is sajog. Már egész nap sírtam.


Tényleg csak műtéttel lehet helyrehozni?



2020. jún. 5. 11:47
A kérdező szavazást indított:
Csak műtéttel lehet helyrehozni.
Van más módszer is.
9 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
Illetve milyen gyógymódok vannak?
2020. jún. 5. 11:48
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Igen, csak műtéttel, viszont nem kerül semmibe TB alapon. Mire akarnak fizetni?
2020. jún. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De tényleg nincs más mód? Vannak ilyen kalapácslábujj lábtartásjavítók is nem? Azok akkor szart se érnek?
2020. jún. 5. 13:17
 4/9 A kérdező kommentje:

Egyébként ilyen:

[link]


Nem súlyos. És lúdtalpam miatt van. Akinek volt már ilyen műtétje az kérem írjon.

2020. jún. 5. 13:19
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]


Itt a link.

2020. jún. 5. 13:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Talpbetet, labtorna!
2020. jún. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem néz ki súlyosan, de a leirasod alapján azért elég sok problémát okoz a lábad. Mennyire gyakran és mikor szokott fájni? Csak úgy vagy hosszabb séták utan? Sajnos biztos, hogy a lúdtalp miatt van, esetleg a boltozatrol is tudsz csinálni egy képet? A lúdtalp betét elvileg lassithatja a bütyök növekedését, de ha már most is faj akkortenyleg minél előbb jobb a műtét. Egyébként mennyi idős vagy?
2020. jún. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most van először hogy ennyire fáj a labad? Biztos jó cipőket hordasz? Szerintem kimeld, pihentesd, masszirozd sokat, lehet csak megeroltetted valahogy.
2020. jún. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagy? Még mindig ennyire fáj? Nekem is sokat szokott pedig csak 17 vagyok, próbálj kényelmes cipőket hordani és legyél sokat mezítláb, az szerintem segíthet
2020. jún. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!