Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mostanába éjjelente egyre...

Mostanába éjjelente egyre később fekszem le reggelente pedig későn kelek. Egész nap fáradtabban érzem magam mint aki alig aludt valamit. Ez lehet túlalvás?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Túlalvás akkor van, ha napi 13-24 órát alszol. midegy mikor
2010. júl. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%

Az ember természetes biorotmusa olyan, hogy nappal felvan, sötétben, éjjel pedig alszik. Te erőszakot teszel ezen, hiszen nem vagy éjszakai "állat". Ezért vagy fáradt.


De szerintem ezt te magad is tudod...

2010. júl. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
felborult a napirend.. ennyi. szoktasd magad vissza a 10-11órai alváshoz.a nap végén már ne egyél nézzél meg egy nyugis filmet és elálmosodsz.pár nap múlva meg már könnyebben kelsz fel reggel.
2010. júl. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A második válaszolónak majdnem igaza van. annyival egészíteném ki, hogy az egyes emberek bioritmusa eltérhet egymástól. Vannak pacsirta- meg bagoly-tipusúak, és persze rengeteg átmenet is. Gyakori probléma, hogy a korán fekvő és kelő emberek egy része nem képes elfogadni, hogy másoknak a későn fekvés és későn kelés a normális. Neked viszont feltehetően nem természetes a kései fekvés/kelés, így veled valószinűleg az történt, amiről 11:02 is ír.
2010. júl. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én hajnalban szeretek menni aludni és délelőtt alszom.

Többnyire megengedhetem magamnak,ehhez igazítom az életemet.

Nem érzem magam rosszul.

2014. jún. 15. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!