Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy ilyen frissen kikísérletez...

Egy ilyen frissen kikísérletezett oltóanyaggal hogy lehet kötelezően beoltatni az embereket? Te beoltatnád magad?

Figyelt kérdés
[link]

2020. jún. 8. 19:45
A kérdező szavazást indított:
Igen, én beoltatnám magam.
Valószínűleg inkább oltsanak, mint veszélyeztetve legyek.
Nem, még kevés emberen tesztelték az oltóanyagot, nem leszek kísérleti nyúl.
Nem, én döntök a saját életem, egészségem felett.
40 szavazat
 1/10 qkker1 ***** válasza:
68%
Simán beadatnám.
2020. jún. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
58%
Egyetlen esetben oltatom be magam, ha ehhez kotik utana a szabad mozgast.
2020. jún. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Én beadatnám.

Több mint fél éve egyik napról a másikra elkezdődött valami úgy látszik krónikussá vált köhögésem, amiből még egy orvos sem tudott kigyógyítani, vagy legalább megmondani mi okozza.

Egész életemben nem szedtem annyi gyógyszert, mint most emiatt és semmit nem segítettek.

Tekintve pedig, hogy lehet valami olyan krónikus alaptbetegségem, ami eleve köhögést okoz, de még senki nem tudja mi, jobbnak látom beadatni.

Ha elkapom a vírust lehet meghalok, amilyen pechem van... ha beoltatom magam, legalább adok magamnak egy pici esélyt.


(Akkor kezdődő krónikus köhögés amikor jön egy új vírus aminek a vezető tünete a köhögés, mi ez ha nem pech? Kerül is mindenki, mint a pestisest, kapom a gyilkos pillantásokat 🙁🙁...)

2020. jún. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Pont ettől féltem... Nem oltatnám be magam. Mázli, hogy nem tartozom a veszélyeztetett csoportokba.
2020. jún. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Azért ha már odáig jut az oltás, hogy kötelezően beoltanak minden egészségügyist, akkor csak nem lehet olyan rizikós... Ki akarná kinyírni egy (csomó!) ország egészségügyi személyzetét egytől egyig? Ha tényleg kötelező lesz 65 év felett, akkor azért szerintem ne kapjon ettől frászt minden 65 év feletti.
2020. jún. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Ez nem oltásellenesség, a szokásos gyermekkori oltásokat senki nem ellenzi.
2020. jún. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem lesz kötelező, csak ajánlott, olvasd el Merkely Béla posztját a Facebookon.
2020. jún. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

Én - mint egészségügyis - nem szívesen adatnám be, szerencsére nem dolgozom egészségügyben jelenleg, várnék vele azért egy ideig, hogy milyen nem várt mellékhatása lehet.

U.i.: Nem vagyok oltásellenes, de nem vagyok veszélyeztetett, így nem is félek annyira a járványtól, csak a szeretteimet féltem, de nem találkozunk épp ezért.

2020. jún. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%
Biztosan nem.
2020. jún. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, én befogom oltatni magam, engem influenza ellen is minden évben kötelezően beoltanak a munkahelyemen, nekem az is bevált nem is szoktam soha beteg lenni, úgyhogy én bízok ebben is, engem az se zavarna ha kötelező lenne bár ha kötelező lesz ígyis-úgyis beoltanak.
2020. nov. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!