Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minden nao, borzasztó nyak,...

Minden nao, borzasztó nyak, és vállfájdalommal kelek, milyen párnát kéne vennem, hogy ne legyen ez?

Figyelt kérdés

Igazából, Nem tudom melyik témában kérdezzem.

Viszont nem tudom, hogy magas kell, vagy alacsony, puha, vagy inkább keményebb.. Fogalmam sincs


2020. jún. 16. 00:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyire vagy stresszes? Sportolsz? Fogyasztasz elég magnéziumot,kálciumot,cinket?

Inkább ezeknek van a problémádhoz köze,mintsem a párnának. Ha kényelmesen fekszel,és alszol a párnán,akkor megfelelő ,tök mindegy alacsony vagy magasabb,ez egyéni.

2020. jún. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kakukkfűésfű válasza:
Nem kell más párna, én kemény ágyon alszok...dormeo matrac ide-oda. A kemény a jó, de nekem is fáj. Alapjában rossz a tartásod meg ilyenek. A legjobb módszer, hogy ne fájjon az az, hogy úgy alszol el , hogy egyenes a hát és a nyak is egy vonalban van vele. Nekem először rossz volt mert össze szoktam gömbölyödni és a nyakamat is behúzom, de úgy hiába kényelmes amíg alszok, ha reggel már ez miatt problémás. Az oldaladon feküdj és legyen egyenes a nyakad még ha úgy nem is kényelmes. Nekem egy hét múlva nem fájt, de hozzá kell szokni és tovább is úgy aludni, egészségesebb is. Remélem tudtam segíteni
2020. jún. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Itt ahogy a nő fekszik és mosolyog az oldalon, pont olyan magasságúnak kell lennie a párnádnak, hogy egyenesben tartsa a fejed meg a nyakad

Nekem anatómiai párnám van ami felveszi a fejem formáját alvás közben,mégis megtartja a fejem

2020. jún. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!