Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyugtalan làbszindróma valakin...

Nyugtalan làbszindróma valakinek előfordult màr?

Figyelt kérdés
Napokban nem tudok aludni normàlisan. Elalszok aztàn arra kelek hogy kényelmetlen a jobb làbamnak minden pozíció. Próbàlom nem mozgatom akkor olyan fura mintha valami àtfutott volna rajta kellemetlen érzés! Szoktam nyújtani vagy mozgatom,szobabicózok egy kicsit de nem mindig vàlik be. Valakinek valami ötlet hogy csillapíthatnàm?
2020. jún. 30. 00:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem antidepresszáns okozza, ez egy mellékhatása. Ilyenkor felkelek, járkálok egy darabig és ha szerencsém van, elmúlik.
2020. jún. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Èn nem szedek semmit nem tudom mitől lehet ez. El kène mennem orvoshoz ilyennel?
2020. jún. 30. 00:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy tudnak-e kezdeni vele valamit, esetleg egy neurológiai vizsgálat kéne.
2020. jún. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott lenni, kimondhatatlanul kellemetlen. Nem igazán van hivatalos gyógymód rá. Ilyenkor én azt érzem, hogy kifutnék a világból, muszáj felkelnem. Ráülök az elliptikus trénerre és tekerek kifulladásig. Általában beválik, de sajnos nem mindig.
2020. jún. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Neurológián foglalkoznak ezzel. Menj el ha nem tudod kezelni, ha az alvásodat befolyásolja, mert rém kellemetlen.
2020. jún. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Anyukám hosszú évekig szenvedett vele, mindent kipróbált és mindenhol volt vele. Végül a CBD olajat kezdte el szedni és az szinte teljesen elmulasztotta, vagy legalábbis annyira mérsékelte hogy az alvásban már nem zavarja. Javaslom, hogy próbáld ki, de ne a leggyengébbet! Pár csepp este, lefekvés előtt.
2020. jún. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Melyik CBD olajat szedi? Nekem semmire nem használt amelyiket én szedtem.
2020. jún. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


Innen rendelte, de hogy pontosan melyiket, azt nem tudom.

2020. jún. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszi!
2020. jún. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat!
2020. jún. 30. 21:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!