Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi csíphetett meg? Vagy...

Mi csíphetett meg? Vagy csípés ez egyáltalán?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap random elkezdett viszketni a jobb kezem mutatóujján az újbegyem. Kifejezetten erős viszketés volt, ha megvakartam, csípni és égni kezdett. Pár nap múlva már észrevettem egy kis dagadást és egy kis száradást a csípés körül, de még mindig nem tudtam megállapítani mi lehetett az. Utána a napokban teljesen kiszáradt és elkezdett hámlani. Akkor nem volt semmi gond, azt hittem célegyenesben vagyok. Most a viszketés területén, hogy lehámlott a bőr, megint elkezdett viszketni, csípni és égni csak most sokkal erősebben és intenzívebben. két helyen látok nagyon nagyon kicsike, kör alakú dudorodást és bennük 1mm távolságra egymástól két piros pöttyöt. Lehet pók, de utánanéztem és semmi ehhez foghatót nem találtam. Mi lehet? Kb. két hete van jelen az egész és ötletem sincs mi lehet. Semmi különlegeset nem csináltam, éltem az életem. Annyi esetleg még hasznos infó lehet, hogy a Dunaparton lakom a Csepel-sziget középső részén.

2020. jún. 30. 05:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ez bármi lehetett. Akár pók is. Jellemző,a pók csípése a kettő szúrás. Lehetett még bögöly, vagy nagyobb szúnyog is, például tigris szúnyog. De van egy fajta pici, fekete repülő bogár, ami marha gyorsan csíp, és elszáll. Nem lehet észre venni, csak a helyét meg a viszketést. Nem veszélyes ez a fekete bogár amúgy, csak kellemetlen.
2020. jún. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!