Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mindenki ismeri az atorvastati...

Mindenki ismeri az atorvastatin gyógyszert akinek magas a koleszterin szintje. Ha a lenmaggal felváltanám a szedését,később lehetne-e komolyabb bajom?

Figyelt kérdés
Az atorvastatin,sokak által (gyilkos gyógyszer). Nekem személy szerint az ízületeimet bántja ,hol a könyökömnél,térdemnél az ujjaimnál,ilyenkor kínszenvedés a mozgás és a fizikai munka is ami normál esetben nem okoz problémát.

2020. jún. 30. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Az idős szüleimen figyeltem meg, ha bolti felvágott és egyéb finomított élemiszereket ettek magas volt a koleszterinjük. Ha házit ettek teljesen jó volt a szintjük. Egy próbát megèrhet?!
2020. jún. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább halolajat szedj, szerintem az eredményesebb mint a lenmag/lenmagolaj!
2020. jún. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A lenmag nem csodaszer. És pl férfiaknak nem ajánlott belőle túl nagy mennyiséget fogyasztani.

Ha nem jó az atorvasztatin, van többféle más hatásos gyógyszer. Szólni kell az orvosnak, ír fel másik hatóanyagoz tartalmazót.

A halolaj is max.kiegészítésnek jo, nem helyette.

2020. jún. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!