Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fiatalon a szép szeméremtestem...

Fiatalon a szép szeméremtestem elrontani egy egészségmegőrző anyajegylevétellel?kockáztassak?

Figyelt kérdés
Sajnos a szeméremtestemen van két anyajegy,ördögi kör hisz borotválkozok 4-5 naponta (nem kapcsolat miatt,hanem alapból)most estem át egy anyajegylevételen a hátamon,látom milyen heg marad utána....viszont a bőrdoki azt mondta nem kéne borotválni ott..de ugye én nekem alapigényem szóval ha meg leszedetem akkor kitudja örökre elcsúful a szép szeméremtest....ilyen fiatalon,sajnos kiálló anyajegyek és az egyik a kisebb kiáll most eléggé mintha most oda nőtt volna rá egy kis dudór..
2020. júl. 2. 23:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

"egyik a kisebb kiáll most eléggé mintha most oda nőtt volna rá egy kis dudor."


Ha ez a helyzet, ne a szép szemérem tested miatt aggódj, hanem az egészséged megőrzéséért. (Igazat kell adnom a nőgyógyász dokidnak, ha ott állandó az irritáció a borotválás miatt, az rosszul hat az ott lévő anyajegyeidre, mint ahogy írod is.)

Bőrgyógyászatra kérj időpontot, mert ha nő az anyajegy, az sosem jelent jót.

2020. júl. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!