Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogok még nőni? 16/l

Fogok még nőni? 16/l

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és már ennyi idősen 180 cm vagyok amit nem szeretek. 2 éve 178 cm voltam, de 1 éve már 180 cm vagyok és nem nőttem. Nem szeretem hogy ilyen magas vagyok mert mindenki alacsonyabb tőlem kb. Fogok még nőni vagy itt megáll a magasságom?
2020. júl. 6. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazából kitudja. A szüleid milyen magasak?

Én például 11 éves korom óta max. 1 centit ha nőttem, de lehet annyit se. Most 17 vagyok.

2020. júl. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon magas vagyok, végül 176 cmnèl álltam meg. Én személy szerint valamennyit nőttem meg 16 éves korom után is de lehet hogy ha te már el érted a 180 at akkor megall. Meg értem amit érzel enis folyton gátlásos voltam a magasságom miatt de tanuld meg el fogadni, lehet találni magas srácokat is manapság 😊
2020. júl. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem legy ra buszke! Egy iskolai eloadasi napon egy jo kiallasu magas lany nagyon jol mutat! Jelentkezz eloadasokra.
2020. júl. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Anyukám 170 cm, apukám 188 cm körül van. Köszönöm az eddigi válaszokat. :)
2020. júl. 6. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!