Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csutortokon meg semmi baj kis...

Csutortokon meg semmi baj kis fertozes ma meg azt mondjak rovidlato lettem????

Figyelt kérdés
Csutortokon voltam szemesznel egy ideje homalyosan latok,konkretan hatom hete kezdodott szempillaosszeragadassal,makd mintha valami mozogna a szememben erzessel,lenyeg a lenyeg csutortokon elmentem szemeszhez es azt mondta viszgalat utan hogy kis fertozes,kaptam egy szemcseppett de a helyzet maig csak egyre rosszabbodott mostmar mindket szememre full homalyosan latok,ma visszamentem a szemeszhez es azt mondta hogy szemuveg kell,rovidlato lettem es soha nem latok mar elesen majd,minuszfeleset allapitott meg mikozben en mar a telefonom kijelzojet is homalyban latom konkretan most 10 centire homalyosan latok,rakott be lencset ey kitisztult elottem a vilag,most hazajottem azota es egyre rosszabb a szemem neha csip es viszket kozben egyre szarabbul latok,mindezt ugy hogy csutortokon meg semmit nem lattak ma hirtelen rovidlato lettem,de.annyira rovid hogy csukogatom be a szeme annyira homalyosan latok..
2020. júl. 7. 15:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Nagyon fiatal vagyok 21 eves
2020. júl. 7. 15:05
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyan mintha magas lenne a szemnyomasom is de hat a szemesz vizsgalt meg harom kutyuvel is es azt mondta minusz feles kell..de csutortokon is megvizsgalt akkor meg meg semmit nem latott
2020. júl. 7. 15:06
 3/4 A kérdező kommentje:
Valamit meg mondtak hogy kis gyerelmeretu a retinam vagy mi
2020. júl. 7. 15:09
 4/4 anonim ***** válasza:
A gyulladástól is lehet a homályos látás, hiszen ha összeragad, csíp, viszket, akkor gyulladásban van, vagy allergiás vagy valamire. Ha az rendbejön, akkor szerintem a látásod is kitisztul.
2020. júl. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!