Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Evés zavarom van aminek a...

Evés zavarom van aminek a következtében elkezdett hullani a hajam. Az egyéb gyógynövényes hajcseppek mennyire segítenének ?

Figyelt kérdés
Tudom hülye vagyok hogy képes voltam ezt tenni magammal...Most viszont szeretnék kigyógyúlni csak amíg tart a folyamat addig szeretném hogy minél hamarabb elmúljon a hajhullásom. Mennyire segítenének a hajcseppek ha elkezdeném kezelni vele a hajamat ?
2020. júl. 10. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vitamint egyél.
2020. júl. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Valószínűleg vérszegény vagy, házorvossal csináltass vérképet vassal, ő felírja a megfelelő készítményeket.
2020. júl. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakoznék a ketteshez. Mellette cink, b vitamin folsav hiányod is lehet meg fehérje hiány ezek is okoznak hullást. Hajcsepp nem segít ezen sajna. Vérvétel első körben. Utána meg ha nem mutat semmit inkabb valami hajvitamont szrdj 3 hónapig. Revalid elég jó. Ha kiderül valami a verképből akkor az orvos megmondja mi kell. Addig is egyél!
2020. júl. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Béres extra + C vitamin én most azt szedem emésztési gondokra. Pér napja vagyok kúrán. Ebben rengeteg hasznos nyomelem és vitamin van.
2020. júl. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!