Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fellevegősödött a lábamon az...

Fellevegősödött a lábamon az ujjam háromnegyed része..Le fog esni?

Figyelt kérdés
Pincérként dolgozom, a sok futkozástól fellevegősödött a körmöm a másik része pedig belilult..Ugye nem fog leesni?

2020. júl. 14. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem is volt már ilyen, én egy áruházban dolgozom. nagyon megijedtem, de nem fájt egyáltalán. nekem nem volt akkora levegőbuborék alatta hogy az egész körmöt leválassza, simán lenőtt, és mostmár jó.
2020. júl. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menny el orvoshoz...
2020. júl. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mit csináljak vele hogy ne essen le? Ha raknék rá sebtapaszt amikor cipő van rajtam? Nem szeretném ha leesne mert mennem kell dolgozni és zárt cipőben kell lennem
2020. júl. 14. 23:05
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha le akar esni akkor te nem tudsz mit tenni
2020. júl. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet hogy leprás vagy?
2020. júl. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha leesik egy köröm akkor utána fáj ha cipőt veszek fel? Vagy nem érezni semmit? Szinte az egész fel van levegősödve de nem fáj, mintha semmi baja nem lenne
2020. júl. 14. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!