Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megtegyem, vagy teljesen...

Megtegyem, vagy teljesen hülyeség?

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl jól, lelkileg. Itthon is áll a bál, úgy érzem, semmi életkedvem és most kezd minden szétesni körülöttem. Nem akarok öngyilkos lenni, ne hidjétek, csak egy kis vágást akarok. Mostanában csak erre tudok gondolni, de nem egy látható helyre, csak azt mondják, ez megnyugtatja az embert. Ez elég végsö megoldás, és nagyon sok métlegelés és mindenféle stresszlevezetési próbálkozás után jutottam ide. (Csak olyan válaszoljon, aki átélte) Az lenne a konkrét kérdésem, hogy ti megbántátok-e, és hogy hol nem feltünö annyira

2020. júl. 16. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne csináld, ez semmit nem oldana meg
2020. júl. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Egy darabig segít, aztán már nem lesz elég a kis vágás..

Nem éri meg, mikor megteszed csak pár percre nyugtat meg.

És igen, meg fogod bánni

2020. júl. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
Nekem az segített feszültséglevezetésben hogy elmentem biciklizni, illetve futni. Valami sportot keress amiben le tudod vezetni az energiát és felgyülemlett belső feszültséget. Egyrészt addig sem vagy otthon, és fizikailag is lefáraszt. Semmiképp ne árts magadnak. Fiatalkoromban váltak a szüleim, tudnék mesélni....
2020. júl. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!