Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érdemes vennem szemcseppet...

Érdemes vennem szemcseppet gyógyszertárban?

Figyelt kérdés

Voltam orvosi vizsgálaton, csak a bal szememmel néztem a táblát de nem láttam semmit csak homályosan, így mondtam nem látok semmit és inkább felvettem a szemüvegemet amit csak akkor használok ha kell orvosira, szemüveggel láttam, mondtam hogy távolra nem látok, színtévesztő már rég nem vagyok.


Érdemes használni a számítógépezéshez a szemüveget?

Csak akkor közel látok mindent és elég zavaró a monitor kép megjelelése meg az egész szobában nem olyan jó kapom vissza mint ha szemüveg nélkül nézném. Amikkor lett csináltatva régen a munkám miatt hát 8 órába nem volt valami jó a szememnek.


Mikkor voltam régen szemészeten és bele kellet nézni a lencsébe és úgy nézni a táblát hát akkor is furán láttam mintha hullámozna vagy mi.


Ezért nem használom, de távolról betűket látni vele a táblán jó.


Front érzékeny vagyok és sokat fáj a fejem van mikkor pár napot is folyamatba, valamikor meg sokáig semmi, de lehet a mindennapos idegességeim miatt is, meg munkába keveset iszok max fél litert de munka vége fele már merek inni akkor töltök még bele, csak munka közbe nem szeretek mosdóba menni.


ritka szokott viszkedni a szemem ritka remeg a szemem felett is, szokott piros is lenni de lehet keveset alszok meg a éjszakai műszak is.


Sokat számítógépezek vagy telefonon netezek.

És van 2000 Ft-os napszemüvegeim, vagy az kuka inkább?



2020. júl. 19. 19:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Csináltass egy normális szemüveget, mert nem hiába van felírva. Azért kell használni mert szükség van rá
2020. júl. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!