Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány kilóval mutathat többet...

Hány kilóval mutathat többet a mérleg menstruáció előtt? Normális, hogy kinézetre is kövérebbnek nézek ki ilyenkor?

Figyelt kérdés

2020. júl. 23. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van akin másfél-két kiló is van, a vízvisszatartás miatt.
2020. júl. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A vízvisszatartás miatt látszol kövérebbnek, és a súlyod is attól több. Nekem ilyen van, hogy 2-3 kilóval is többet mutat a mérleg és úgy nézek ki, mint egy jóllakott napközis, meg érzem is, hogy fel vagyok vizesedve, nagyon kényelmetlen mozgás közben. :/
2020. júl. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-5 kiló is lehet akár, táplálkozástól is függ. Ha sok szénhidrátot eszel, mert rákívánkozol, az még pluszban visszatartja a vizet.
2020. júl. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A víz visszatartáson kívül még a puffadás is jellemző, teljesen normális.
2020. júl. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor az ember mellei feszulnek, nekem nagyobb kosarmeret kell. A has akar kismamasan is nezhet ki. Menstruacio idejen lesz hirtelen, hogy nem is iszom tobbet, de rengeteget pisilek. Gondolom, a viz tavozik.
2020. júl. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!