Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen mellékhatásokat tapaszt...

Milyen mellékhatásokat tapasztaltatok INERTA szedés alatt? Mennyi idő elteltével láttátok a javulást?

Figyelt kérdés

Körülbelül 1 hónapja szedem a gyógyszert. Az első 2 hétben 2* 10mg-ot, aztán már csak 10mg-ot vettem be naponta.

A száj- és bőrszárazságot egészen hamar tapasztaltam. Egyszer majdnem egy hétig fájt a fejem és lázam is volt valószínűleg ez is az INERTA miatt. A bőrgyógyász a gyantázást se javasolta amikor felírta a gyógyszert, ezért krémmel csinálom, viszont attól is érzékeny a bőröm.


A hatásától én többet vártam, nem látom szebbnek a bőrömet.



2020. júl. 27. 20:01
 1/1 anonim válasza:

Én 2evig szedtem, lassan de nagyon szépen elmulasztotta a pattanásaim amiket amúgy az ég világon semmi se hatotta meg csak ez a gyógyszer tehát idő kell neki. Pontosan nem tudom mennyi idő elteltével kezdett el hatni de kb 1-2 hónap volt.(viszont én 20mg-al kezdtem) Nekem a mellékhatások nem voltak olyan durvák szerencsére azokhoz képest amiket hallottam de pl jelentkezett az egész hátamba, vállaimba egy igen kellemetlen izomfájdalom ha valami megeröltetőt végeztem konkrétan majdnem olyan volt mint amikor beáll a hátad és nem tudsz kiegyenesedni egy pillanatig, durva bőrszárazság ami egy jó hidratáloval teljesen kezelhető, a szám viszont folyton kivolt száradva hiába kentem mindennel azzal sajnos meggyült a bajom mindig, napra ugye nem nagyon szabad menni mert a gyógyszer fényérzékenységet okoz, ha jól emlékszem én személy szerint ennyit tapasztaltam nekem nagyon bevált imádtam hiába a sok kellemetlen mellékhatás, ősszel megyek újra feliratni:)

Viszont ha rá keresel neten a mellekhatasaira minden le lesz írva onnan is tudsz tájékozódni.

2020. aug. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!