Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Életed legnagyobb fingja mi...

Életed legnagyobb fingja mi volt?Környezet mit szólt hozzá?

Figyelt kérdés

Mikor volt kapcsolódik hozzá történet?

Előtte is szerettem fingadozni(felnőtt vagyok 40 körül már)haverok is ilyen őszinte jellemek nem játszuk meg magunkat.

Egyik péntek este sütögetés chilis bab volt a kaja kinn a kertben.

Ők már elmentek éjfél körül lehetett élveztem a friss szellőt az idős diófa alatt.

Mikor éreztem valami ihlet szerűt de nem gondoltam volna az közeleg.

Műanyagszékben ültem hallottam a falevelek suhogását az esti szélben.

Egyszercsak a kanyarba ért mondom lesz ami lesz elengedem barnamacik csak nem brummognak hozzá.

Ekkor kitört a hangorkán.

Akkora volt rossz volt hallgatni ahogy kitört.

nem is gondoltam volna ennyi madár főleg bagoly van a diófán mindegyik egyszerre akart elrepülni.

Erre a szomszédot hallom ahogy kinn ülhettek ők is...mondja az asszonynak azt a ku..va anyját hallottad ezt mekkorát dörgött?

még a szomszéd fájáról is felreppentek a madarak gyere gyors pakoljunk össze mert jön a vihar.

majdnem leestem a székről úgy röhögtem.



2020. júl. 28. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom felidézni, de nagyon jól szórakoztam a költői leírásodon, úgyhogy köszi 😂
2020. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Költőien fogalmazol.
2020. júl. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78 dB, szabályosan 1 méterről szélcsendben mérve.
2020. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!