Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Repedt szájszél,hogy kezeljem?

Repedt szájszél,hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
Nagyon kirepedt a szám széle,sose volt ilyen,csak herpesz...sajnos arra hajlamos vagyok.Mostanában iszonyat sok a stressz,de életmódot is váktottam,de a szám széle nem akar gyógyulni.Mivel kenjem?38/Nő

2020. júl. 29. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hámosító krém pld. Neogranormon, Bepanthene.
2020. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. júl. 29. 21:17
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálam ezt valami baci-gomba szimbiózis szokta okozni (vagy valami hasonló, nem emlékszem biztosan), és Pimafucort krémre gyógyul, ami viszont vényköteles.
2020. júl. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Mitől lehet gombás egy száj? 🤭
2020. júl. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor ezt a háziorvossal kell kiíratnom?Nem tudom amúgy mitől van,de fáj is nagyon...hiába kamilláztam,kentem labellóval,semmi.Régen öcsémnek volt ilyen,de akkor még kicsi volt,mindíg azt mondtuk,kipállott a szád,de ezt se tudom mit jelent...Tiszták vagyunk,nem ittam máshol szóval nem tudom mi a gond,csak hogy nem múlik...
2020. júl. 29. 21:25
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk az egész család fertőzött ezzel a cuccal, és néha (pl. stressz miatt vagy másik betegség miatt legyengülő immunrendszer) kijön. Szóval olyan, mint a herpesz. Eltűnik csak, nem pusztul ki.
2020. júl. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,sajnos most extrastresszes az életem,de ilyenem sose volt.
2020. júl. 29. 21:30
 8/11 anonim ***** válasza:

4. Vagyok.

Jobbulást kívánok.

Amúgy nekem a kiszáradt számra a carmex segít.

2020. júl. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vazelin. Ha rendbejött, akkor naponta többször ajakápoló, hogy ne legyen újra ilyen.
2020. júl. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem ha vashiányom van akkor szokott kijönni..
2020. júl. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!