Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy szedjem ki?

Hogy szedjem ki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Valószínűleg a mai nap történt valami a kezemmel. A tenyerem oldala fel van dagadva és a bőr alatt egy kb 1 cm hosszú lilás/kékes csíkot látok. Én szálkának nézem, de pontosat nem tudok mondani. A bőr alatt van, tehát csak úgy nem tudom kihuzni. Hogyan tudnám kiszedni, mert eléggé fáj?
2020. aug. 1. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem menj be az ügyeletre, ott majd mondanak valamit. Egyébként én nem próbálkoznék az otthoni hősködéssel, én is egyszer ki akartam szedni egy szálkát a bőröm alól, és láss csodát, elvágtam egy ideget XDD
2020. aug. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Uhh remélem nem lett semmi komoly bajod. Ma már nem megyek semerre, mert a szüleimet emiatt nem fogom ugrasztani, de lehet jobban járok, ha holnap jobban foglalkozunk vele. Nem próbálkozok itthon, amilyen béna vagyok nagyobb kárt csinálnék, mint hasznot csak ne fájna ennyire😅
2020. aug. 1. 22:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyobb bajom nem lett, csak kicsit nem érzem az ujjam...

Közben még az jutott eszembe, hogy rakhatnál rá borogatást.


Jó éjt! És jobbulást az ujjadnak!

2020. aug. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. aug. 2. 09:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Hogy van az ujjad? Kiváncsi vagyok :D

2020. aug. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia! Igazából másnap anya megnézte nagyítóval (lol), de ő azt mondta az nem szálka. Már nincs feldagadva, de az a dudor még mindig ott van. Hát nem tudom. Fájni sem fáj már. Nem sok vizet zavar. Remélem nem valami hosszú lappangási idővel rendelkező szörnyűség 😂 Amúgy köszi, hogy érdeklődtél aranyos vagy😊
2020. aug. 3. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!