Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fel fog gyógyulni a barátom?...

Fel fog gyógyulni a barátom? Annyira el vagyok keseredve..

Figyelt kérdés

A barátommal közel 2 éve vagyunk együtt. Múlthéten autóbalesetet szenvedett. A helyszínen újraélesztették,jelenleg mesterséges kómában tartják. Még mindig nem akarom elhinni, hogy ez pont vele/velünk történt meg.Annyira szeretem őt. Vissza akarom kapni.


Már több mint 1 hete altatják, nem reagál semmire.


Szerintetek mennyi esélye van, hogy felkel és teljesen felépül? Az orvosok semmit nem mondanak...Tudom, hogy látatlanba ti sem tudhatjátok nyilván megjósolni, de ha esetleg van személyes tapasztalata valakinek ilyen esettel kapcsolatban, örülnék, ha megosztanátok velem.


Kérlek írjatok, mert nagyon magam alatt vagyok :(



2020. aug. 2. 08:13
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és ő egyébként 31 éves.
2020. aug. 2. 08:14
 2/8 anonim ***** válasza:

Jobbulást kívánok!

Nem tudom.

2020. aug. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A személyes tapasztalat se segítene a világon semmit, hiszen nem tudni pontosan miylen sérülései vannak. Az orvos az, aki erre a legpontosabb választ tudja adni.

Jobbulást neki és kitartást neked

2020. aug. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A mesterséges altatás egy jó jel.
2020. aug. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jobbulást és kitartást neked!
2020. aug. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jobbulást neki és minden jót nektek!
2020. aug. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a jókívánságokat! A párom elhunyt. Borzasztó nehéz ezt elviselni, szerintem soha nem tudom feldolgozni,hogy nincs többé közöttünk..
2020. aug. 4. 14:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem
2020. aug. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!