Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen csípések ezek?

Milyen csípések ezek?

Figyelt kérdés
3 napja egyik nap még semmi nem volt rajtam, másnap pedig 25 csípés. KB 0,5 - 1 cm-es csípések. 1-2 van a lábfejemen a lábamon nagyon sok van, a karomon is pár darab szétszórva,a derekamon van 3 egybe. 1-2 új van mindennap, próbálom nem vakarni és kenem Fenistillel de nem akarnak elmúlni. Sima szúnyogcsípés lehet vagy valami más? Mert eddig 1 szúnyog se volt a lakásba.
2020. aug. 3. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor bolha, vagy ágyi poloska.
2020. aug. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy csípés? Mert ha hasonlít a szúnyogcsípésre de biztos vagy benne,hogy nem az akkor lehet valami allergia. Tavaly ugyanígy jártam, aztán rájöttem hogy majd egy kg epret megettem és ekkora mennyiségre allergiás lettem. Kellett vagy 2 hét mire elmúltak. De pont olyanok mint a szúnyogcsípés. Ha van valami pollen allergiád,nézz utána a keresztallergiáknak mert sok gyümölcs csinál ilyet.
2020. aug. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem voltam semmire allergiás eddig, és semmi újat és sokat nem ettem.
2020. aug. 3. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!