Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem bírok lélegezni, ha a...

Nem bírok lélegezni, ha a maszk eltakarja az orrlyukomat. Megértenék a munkahelyemen? El kellene mennem orvoshoz, vagy ne reagáljam túl?

Figyelt kérdés

2020. aug. 6. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Ezt csak beképzeled, ilyen nincs!
2020. aug. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha ez komoly az semmiképp nem az egészséges légutak jele. Érdemes lenne orvoshoz fordulni vele.
2020. aug. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%

Nem takarja el. Messze van az ahhoz.

De ha gondolod menj el orvoshoz.

2020. aug. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem normális ha nem kapsz levegőt, vagy bármi bajod van. Ha asztmás vagy vagy hasonló akkor érthető, de ha egészséges ember vagy akkor csak beképzeled.
2020. aug. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Igen nagyon kellemetlen érzés és meg is lehet ijedni tőle. De hidd el ha egyebként kapsz levegőt akkor abban is kapsz. Próbalj lassan lélegezni nem kapkodno benne a levegőt sokat segít. Az orvohoz is csak maszkban lehet menni. Szerinted mit fog csinálni ezzel a hisztivel? Nekem volt oxigen színt mérésem ffp2es maszk volt rajtam és 35 fok volt. Én is kapkodtam a levegőt. Az oxigen színtem 98%volt, szóval jött elég levegő nem kell megijedni.
2020. aug. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem fogják megérteni a munkahelyeden. Ezzel az erővel mindenki mondhatja ezt, mert senkinek nem kellemes viselet pláne melegben de most ki kell bírni a jarvany miatt. Ha nem tetszik keress olyan munkát ahol nem kell maszkban lenni. Ha nem fulladsz maszk nélkül akkor abban is jön elég levegő.
2020. aug. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez milyen maszk? az orvosi, amiben drót van, és ráigazítod szemcsontod aljára?
2020. aug. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
Ezzel én is így vagyok, fulladok bármilyen maszkban. Ez nem normális szerintem. Ez vagy a szívtől van, vagy a légutakkal, vagy sima pánik. De semmiképpen sem normális.
2020. aug. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
8. Nekem műtötték a tüdőmet, szívbillentyű hibám is van plusz panikbeteg vagyok. Szóval ha en nem hisztizek és le tudom küzdeni, hogy nem kapok levegőt akkor talán egeszséges embereknek is menni fog. Plusz a szemüvegem is bepárasodik mégsem rinyálok. Vegyetek ffp2eset az nem tapad az arcotokra ennyiből kellemesebb.
2020. aug. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!