Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Határon vonattal jöttem haza...

Határon vonattal jöttem haza egy hete, fognak ellenőrizni még?

Figyelt kérdés
Egyszer sem jöttek ki ellenőrizni, vajon itthon vagyok e. Nem kaptam olyan matricákat se amit az ajtóra ki kell tenni. Felírták a telefonszámom, de ott se kerestek. Az lehetséges, hogy műholdon figyelik a telefonomat itthon maradok e? Mondjuk ilyen 4 vagy 5 lakásos kicsi társasházban vagyok, de ezt a határon nem kérdezték, hogy családi e vagy társas, én meg csak a házszámot mondtam meg, amúgy se tudom, hogy most azon belül hányas az én lakásom. Elmehetek szerintetek hamburgerezni egyet, anélkül, hogy bárkit érdekne?
2020. aug. 7. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. aug. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok, úgy értem:

"Elmehetek szerintetek hamburgerezni egyet, anélkül, hogy bárkit érdekne?

Nem."


(Bírom, amikor úgy fogalmazza meg valaki a fő kérdését, meg az alkérdését, hogy csak az egyikre lehessen igaz egy igen vagy nem válasz...)

2020. aug. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Honnan jöttél haza? Kaptál bármilyen határozatot karantén elrendeléséről?
2020. aug. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Erdélyből. Mondták otthon kell maradnom. Eddig nem jöttek. Nekem a kinti ismerősöm azt mondta valószínűleg elvesztem a rendszerben, és nem fognak jönni.


Ja egyes, tudom, hogy technikailag nem mehetnék el, de ha nem ellenőriznek, hát akkor elmehetek.


Csak azt nem tudom, hogy megfigyelik e a telefon helyzetét vagy hasonló. Nekem valaki azt mondta, hogy kormányinfón bemondták, hogy figyelik a telefonokat, ha szuperhordozó valaki lehessen nyomozni hol járt... Mondjuk igazából csak itthon kell hagynom a telefont, és oda megyek ahova akarok

2020. aug. 7. 20:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, figyelik a cellainformációkat.

De ha nem is figyelnék: nagyon jól tudod, hogy lehet, hogy hordozod a vírust akkor is, ha nincsenek tüneteid. Miért a tökömért nem bírod ki hamburgerezés nélkül???!!! Remélem, legalább majd jól megbüntetnek utólag, ha nem maradsz a fenekeden.

2020. aug. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Átbaszás ez a vírus. Engem nem zárnak be. Nézd meg Svédországot. Semmilyen szabályozás nincs, és folyamatosan megy le a fertőzöttek száma. Akik meghalnak amúgy is másban haldokolnak már, és ez minden országra igaz.
2020. aug. 7. 23:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!