Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beszedosszeakadas,szavak ki...

Beszedosszeakadas,szavak ki nem mondasa helyesen,mi van velem?

Figyelt kérdés

Elore leszogeznem sulyos klinikai eset vagyok hipohondriabol mindig minden nap kitalalok valamit hogy ma eoo mi bajom van milyen korhazat igenylo problema stb.De mostanaban teny hogy tobbszor elofirdukt hogy nem tudtam egy szot kimondani helyesen mint egy reszeg..es aztan akartam egy osszefuggo mondatot mondani es egy haoangya lett belole igy osszeakadt a nyelvem vagy nemtudom...megijedtem mi van velem,kezdek megkattani?

Bar tegyuk hozza meleg ban ma es faradt vagyok,2 orat utaztam meleg kocdiban klima nelkul,de akkoris felek mert mi van ha ez mar tobbszor elofordult es valami agyi bajom van????

Legalabb ma is van min szoronganom...de amugy minden nao van valami szorongasom,lehet ez mar annak a kovetkezmenye hogy igy reagal ra a szervezetem???


2020. aug. 10. 17:55
 1/5 A kérdező kommentje:

Gondolom nem tesz jot a fiatal 21 eves szervezetemnek hogy minden nap szoringok valamin.

Viszont apukam is sokszor hadar meg igy osszeakad a nyelve,de o strokeos volt .Bar azelott is ilyen tipus volt higy ahadar ezt tole orokoltem,na de az ami nekem van az megijeszt,az elobb gondoktam egy szora es meg a gondolataimban sem tudtam rendesen kimondani+neha olyan zsibbadast erzek a fejemben es pirosodik az egyik fulem...talan valami neurologiai problema?mert amugy kajak olyan mintha ittas lennek ilyenkor..

2020. aug. 10. 17:58
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesirasi problemak sietek nem figyelek oda ra.
2020. aug. 10. 17:58
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyebkent ma es tegnao se ettem semmit sem a melegtol+ma ittam egy bacardi koktelt delelott..na de volt olyan hogy semmi alkoholt nem ittam es ettem is megis hasonlo tunetek voltak
2020. aug. 10. 17:59
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell izgulni, ez előfordul. Én is félrebeszélek néha, ha fáradt vagyok.
2020. aug. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsabban gondolkodsz neha, mimt ahogy beszelni tudsz. Velem is elofordul, eleinte en is raparaztam, de mar csak rohogok rajta. Mindenkivel elofordul.
2020. aug. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!