Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Küldtem valakinek egy meztelen...

Küldtem valakinek egy meztelen képet amin látszódott az arcom?

Figyelt kérdés
A sráccal csak interneten beszlegetünk elvoltunk, erre ő snapchaten valahogyan lecreenelt mindent, tudom kitörölni nem fogja őket stb. Nagyon félek hogy felteszi valahova vagy visszaél vele, nem ismer személyesen..messze lakunk egymástól de nagyon félek, esteleg ez milyen gyorsan csillapodik le mit tegyek? Kertem hogy ne tegye ki sehova..letiltottam mindenhol hasonlók de nagyon félek kérlek segítsetek😓😭😭

2020. aug. 12. 00:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor az van hogy nem csak a szöveg üzeneteket screenelte hanem a meztelen képet is amin az arcod is látszik?
2020. aug. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
Rib4nc
2020. aug. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Küldhetsz nekem is akkor már...
2020. aug. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%

Sajnos,egyértelmű mit akar,ki fogja tenni a képeidet netre,erre készülj fel,és te azonyomban jelezd a rendőrségnek,ezel már nem tudsz mit tenni.

NEM SZABAD FIÚKNAK MAGARDROL MESZTELEN KÉPEKET KÜLDENI EZ NEM IS TUDOM HOGY JUTOTT ESZEDBE RÁADÁSUL AZ ARCOD IS LÁTSZIK RAJTA,REMÉLEM TUDOD HOGY EZÉRT KI FOGNAK TÉGED CSINÁLNI!

Mesélek egy sztorit,lány vagyok,tudnod kell rólam hogy ez visszahúzódó,szende szűzike lány vagyok,még nem volt párkapcsolatom se ,ráadásul valásos vagyok esküvöig nincs szex ,stb ,eből lejöhet hogy szűz vagyok még.Nyáron a nagy melegbe is úgy járok hogy totál felöltözve hosszu nadrág ,stb.

Semilyen képet soha nem küldök magamról idegeneknek,se ruhaban,a nélkül meg főleg nem.


Röviden:

Vissza utasitotam egy fiút aki szerkesztet képeket küldözgetet rolam mindenkinek ,kompromitálo üzenetekel.

Éveken kersztül zaklatak miatta megaláztak és bántotak.

Láttod meg csak nem is az én képeim voltak és nem én küldtem el az üzeneteket,még is zaklatak miatta.

Akkor el se tudom kébzelni hogy egy olyan lány aki konkrétan meztelen képeket tesznek föl rola a netre egy olyanal mit müvelhetnek az emberek.

Láttod én meg csak nem is kültem magamrol senkinek semmit így is megszìvatak,mert a fiúk rohat szemetek.

ILYET NEM SZABAD CSINÁLNI AMIT CSINÁLTÁL.

Es kitartást kívanok,neked de arra számíts hogy olyan helyre fogja felteni a képeidet amiről még csak nem is fogsz tudni,és nagyon meg fognak téged alazni ezért.

EZT NEM KELLET VOLNA!

2020. aug. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Már mindegy, lehetett volna több eszed is. Bármikor zsarolhat vele. Hacsak nem te kirakod a netre, bár azt gondolom nagyon nem szeretnéd. Ha le printscreen-elte akkor nem tudsz mit tenni. Ha valahová felrakja, akkor büntetőjogi pert indíthatsz ellene személyiségi jogok megsértése miatt. De addig max felfogadhatsz két verőlegényt, hogy hogy ne rakja fel sehová. De ez illegális, és ugyanúgy büntetőkategória.
2020. aug. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy egyébként? 18 év alatti?
2020. aug. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
nekem is elküldheted, és tuti nem rakom fel a napiszarra
2020. aug. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

#7

Mekora egy szemét vagy!

2020. aug. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%

Kedves kérdező!

Nah,láttod ilyeneket a férfiak csak adig kedvesek amig meg nem kapják amit akarnák,utána meg megmutasák a foguk fehérjét.

2020. aug. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen 18 év alatti vagyok
2020. aug. 12. 02:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!