Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap túlbikáztam magam. De...

Tegnap túlbikáztam magam. De ha nem szívók óránként rosszul leszek?

Figyelt kérdés
Ma kéne bemennem 11re tesztet írni csak nem tudom hogy mert megint bebikáztam Mit csináljak?
2020. aug. 13. 07:27
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Jó ég, nem tudom hogy fogjuk tudni eztt aba hagyni
2020. aug. 13. 17:12
 12/19 anonim ***** válasza:
Úgy hogy elmész elvonóra. Előbb utóbb ebbe belehalsz.
2020. aug. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Az a heéyzet mi nagyon lájtosan toljuk. Mások 3 at tekrnek 1gből mi meg 10-et. Pont azért mert hallottuk hogy volt aki belehalt. Viszont leállni is nagyon nehéz mert jön az elvonás. Verne a vízek, nem tudunk enni, berókázunk stb. Nem tudom milyen drog van még de ez nagyon súlyos. Csak tönkrement az életünk. Az az igazság lehet hogy nem tudnunk leálni.

Milyen lehetőségek, módszerek vannak az elvonón kívül?

Hogy lehetne abbagynbai? Mert 3-an már abba akarjuk de nem tudnjuk?

Hogy lehet úgy leszonkini hogy nem megyünk be elvonóra?

2020. aug. 13. 17:37
 14/19 A kérdező kommentje:
Olyan valami kéne, amit megtalálunk a neten és követjük, és leszokunk. Mert Telresen reménytelen a helyzet. Ebbe a bódulatba menekününk, csak az baj hogy állkandóan jönnek a a bajok
2020. aug. 13. 17:39
 15/19 A kérdező kommentje:
Elvonóra nem akarunk mennji. Ki tudja kika járnak oda.
2020. aug. 13. 17:40
 16/19 anonim ***** válasza:
Láttam már nagyon sok függő beteget, és el kell keserítselek, de egy se szokott le magától. Mindig ugyanaz a forgatókönyv mint nálatok: eleinte tagadják, jön az ígérgetés, hogy holnaptól nem, majd holnap utántól és így tovább. Gyógyszerek nélkül már nem lehet leállni, mert akkor az elvonás tüneteibe halsz bele. Nincs más lehetőség ebben a szakaszban már.
2020. aug. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
16 Nem tagadom amúgy súlyos függők vagyunk. Sajnos kilátástalan az egész élet ezért menekününk a bkésés kis ködbe. Azt nem tudom hogy lehet ebből kijönni! Szerintem sehogy! Olyan hogy elvonóó? Mire jó az? Ugyan mit tudnának ott mondani amitől sikerülne leszokni? Azu az igazság hogy seemtit.Akkor ússzuk meg ha a ködben ér aminket a vég. Szerintem eebből a helyzetből nem lhete semmit tenn8
2020. aug. 13. 18:53
 18/19 A kérdező kommentje:
Mindenjki azt tukmálja menyünk be ilyen drogmabullancára. De nekeünk már végünk. Ott se tudnak olyt mondani a mitől leáéálkunk
2020. aug. 13. 18:54
 19/19 anonim ***** válasza:
Az elvonó nem arról szól, hogy előadják a szentbeszédet neked, és attól meggondol magad. Eleinte helyettesítve van az a szer amit te alkalmazol, aztán fokozatosan leszel leszoktatva róla. Ez a "bika" amit ti használtok egy borzalmas szer. Az elmúlt időszakban sokan haltak bele ebbe: gyorsan szívritmuszavar léphet fel, keringési elégtelenség és halál. Ezt akarjátok?
2020. aug. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!