Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha egy kicsit...

Mit csináljak, ha egy kicsit vérzett a fülem mikor kivettem a fültágítót?

Figyelt kérdés
Csigával tágítom a fülem és eddig nem is volt vele semmi probléma. Lassan csináltam és odafigyeltem rá. Már kb. öt napja van benne egy 5 mm-es de nem tudtam teljesen beletenni szóval ezt is csak akkor mozgatom ha már úgy érzem nem fáj a fülem. Ma este kivettem, hogy fertőtlenítsem és nagyon fájt meg vérzett is egy picit. Utána vissza tudtam tenni, az annyira nem is fájt, de nem tudom mit csináljak most vele, tegyek bele kisebbet vagy inkább ne piszkáljam amíg jobb nem lesz?

2020. aug. 13. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak kezeld,fertotlenisd folyamatosan es helyrejon

Kicsit megrepedt a szovet

Amig nincs genny en nem vennem ki

2020. aug. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Octeniseptet neki napi 3-4x, és két hétig maradj az 5 mm-en legalább, de inkább 3.

Csiga is jó, nem kell ezért ékszert cserélni és felesleges kisebbre visszamenni.

2-3 hetente 1 méret, de az se baj, sőt jobb, ha havonta mész egy mérettel feljebb. (1 mm/hónap)

2020. aug. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!