Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha büdös vagyok?

Mit csináljak, ha büdös vagyok?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen mindenem az, annak ellenére, hogy naponta legalább egyszer fürdök, ha megyek valahova, akkor pluszban indulás előtt is. Dezodort természetesen használok, szőrtelenítek, nem hordok műszálas ruhát. Naponta kétszer mosok fogat, használok fogselymet és szájvizet, nyelvkaparót. Pólót, alsóneműt és zoknit naponta cserélek, nadrágot 2-3 napig is hordok. Ennek ellenére sokszor büdös vagyok. A hónaljam, a szám, mindenem. Nem gondolom, hogy beképzelem, bár mikor megkérdezek valakit, mindig azt mondja, nincs szagom, de mégis előfordul, hogy érzem magamon és látom, hogy csúnyán néznek a buszon, nem ülnek mellém (de ha mégis, akkor végig izgulok, hogy vajon érzi-e a szagom), összesúgnak. Igen, szorongó típus vagyok, illetve sokat izzadok (gondolom ezt örököltem). Nem hiszem, hogy ez betudható a kamaszkornak, de a kivizsgáláson semmi rendelleneset nem találtak. De én érzem magamon, és hát szerintem mások is rajtam, nem hiszem, hogy ez a több, egymástól független jel mind véletlen lenne

2020. aug. 18. 20:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Kimaradt, hogy nem fogyasztok tejtermékeket, húsokat, ha megyek valahova akkor hagymát és fokhagymát vagy erősen fűszeres ételeket se
2020. aug. 18. 20:36
 2/9 anonim ***** válasza:
A szájszag ellen rágózz, vagy egyél tiktakot. Lehet hogy nem megfelelő a dezodor, nekem sok nem vált be, és hosszú idő után találtam rá arra amit nem kell naponta ötször fújni. Ha a nemi szerv környékén is kellemetlen szagokat érzel, az valamilyen gombás fertőzés lehet, nekem is volt, kaptam rá gyógyszert, és megszűnt.
2020. aug. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2es vagyok, a szájszag oka a rossz fogazat vagy a fogkő is lehet.
2020. aug. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy refluxos? Az is okozhat rossz szájszagot, ha nem záródik rendesen a gyomorszáj. Lényegében maga a reflux (savtúltengés) is attól van.
2020. aug. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudtommal nem
2020. aug. 24. 18:45
 6/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. És a torkod sem szokott égni akkor? Nem gyakran?


A manduláid még megvannak? Mert az is okozhatja a rossz szájszagot, ízt, ha valakinek sokszor be volt gyulladva a mandulája. Ekkor kialakulhatnak kis barázdák a mandulákon, és abban maradhat kajamaradék, megtalálják a bacik, és mandulakő alakul ki. Végül is (kis túlzással) egy nagyon büdös bacigolyó. Lehet igazán picike, pl. tarhonya nagyságú, de lehet belőle mogyoró méretű is.

2020. aug. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem ég a torkom. A manduláim is megvannak, nem emlékszem, hogy lett volna mandulagyulladásom bármikor is
2020. aug. 25. 09:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Rendben vannak a fogaid?
2020. aug. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tudtommal igen, a fogorvos nem mondta, hogy gond lenne
2020. aug. 29. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!