Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Emesztesi problemak es laz....

Emesztesi problemak es laz. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tegnap ejjel kezdodott a problemam, eloszor csak savasodas jelentkezett, ego erzes a nyelocsovemben, majd kesobb hanyinger is, aztan hajnalban 2-3 alkalommal kellett mennem szekelni. Nem volt hasmenes, de azert puhabb allagu volt. Ma reggel kb 9-ig jelentkezett emelyges aztan. Azt meg hozza tennem, h az nap, h ez kezdodott, egyetlen egyszer ettem egesz nap, szoval nem lehet tuleves. Tehat, ma kb reggel 9-tol delutan 5-ig tunetmentes voltam, ledoltem aludi, es megintcsak emelygesre es eros hasfajasra ebredtem, majd szekelnem kellett, kis mennyiseg volt. Ekkor viszont mar kezdtem erezni h forrosodok, mertem hot es kereken 37.


Vettem be egy algopyrint mert semmi mas nincs perpill itthon. Menjek szerintetek orvoshoz? Otletek, h mi lehet?


2020. aug. 20. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne? Egy jó kis bélrendszeri fertőzés. Pár nap és átmegy rajtad.
2020. aug. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom. Esetleg valami tipp, szedjek valamilyen gyogyszert vagy igyak-egyek valamit, ami segithet?
2020. aug. 20. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg összetett dologról van szó. A reflux jelentkezése is utalhat valami gyomor-bél hurutra (nyálkahártya pusztulásra), ami vírusos fertőzés esetén okozhat hőemelkedést/lázat. A gyomor-bél panaszokra széntabletta és Bolus adstringens alkalmazható erős diéta mellett.
2020. aug. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi 37 az nem hőemelkedés. Nem értem mire vetted be az algopirint meg nem volt elégmrossu a gyomrod legyem ami kimarja🙂Össze szedtel valamit
2020. aug. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kijön és ennyi. Igyál sok vizet meg diétázz pár napig. Nem kell kétségbe esni. Nekem 37 qz alaphőm :D erre algopirin :D

Vicces vagy

2020. aug. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!