Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Drogot tettek az italunkba?

Drogot tettek az italunkba?

Figyelt kérdés

Nos tegnap haverokkal voltam a Balatonnál. És buliztunk, na és random idegen ilyen 15 év kőrüli srácok meg hívtak minket piára, g

Sapphire bombay tonicoztunk. Mi elfogadtuk a meghívást. Viszont miután megittuk már nagyjából elég részeg volt mindenki. És ez után 20 percel kb elkezdünk érezni valami furát. A zenének ilyen varázslatos hangzása volt. Konkrétan mindenkinek olyan melege volt. Mintha éppen egy tűz rakástól állnánk egy méterre. A bőrünkön is éreztük azt mintha égne. És egyre jobban éreztük egymást. Ölelkeztünk minden. De megilyedtünk én akkor éppen arra gondoltam, gogy talán bikát tettek az italunkba. Mert mindenkinek úgy vert a szíve mint a nem is tudom mi. És olyanokat kêpzeltem be állandóan mintha konkrétan megtaláltam volna életem párját meg ilyenek. És halucinálciók is voltak. Úgy pörögtem, hogy konkrétan még wc-re sem tudtam elmenni. A táncal le nem bírtam volna állni. A szemem remegett, az álkapcsomba pedig nagy nyomás volt. a nyelvemet több alkalommal széttrágtam. De kértem 3 szem rágot emberektől és az segített valamennyit. A ké forgott, mozgott, remegett mindenfelé konkrétan már nem is láttam semmit úgy varázslatosan nézett ki minden. De azt hittem néha elájulok. A fények pedig mintha valami világűrbéli anomáliák lettem volna. És muszáj volt elmennem nagy nehezen a tánc térről mert hányingerem volt. Eljutottam az egyik wcbe ahhol megis engedtem a csapot. Jött belőlem jó sok. Ittam utána kb több mint egy liter vizet. Utána vissza mentem táncolni. És konkrétan kb 1,5-2 óráig olyan boldog voltam mint még soha. Utána elkezdtem jozanodni ebből. És egyre jobban kívántam az érzést. Depis lettem, ami még most is tart és nagyon mély.


Most ez milyen drog volt. Bika, Heroin, Kokain, LSD, Flakka, Kati, Gina vagy mégis mi a halál.


Annyit kell tudni, hogy tőlem messzi álnak a drogok. Még a Herbál és Marihuána, Varázsgomba kipróbálásán is gondolkodok. Mert elvileg még az sem ér annyit. Legközelebb meg figyelni fogok jobban arra, hogy mit iszok. És kik kínálják fel. Pl 14-15 évesekből nem ezt néztem volna ki amikor én vagyok 17 éves. És velem egy idős fiatalok között keveset ismerek aki természetes, gyengébb drogokat is rendszeresen fogyasztana. A helyzet az, hogy még most is szédülök. És kívánom azt a valamit. De még csak azért sem fogok semmihez hozzá nyúlni!



2020. aug. 22. 00:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és folyt belőlünk az izzadság mindenhonnan!
2020. aug. 22. 01:00
 2/11 anonim ***** válasza:
22%

Hát az kérlek lsd volt.


Menjetek be a kórházba, de ne halogassátok.


Bika nem lehetett, attól nem lennél hamar józan.

2020. aug. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Szerintem extasy-t törtek bele, a katival hígítottak okoznak hallucinációt, még ha nem is 2c-b van benne. Persze szerintem ezt te is tudod, és kitaláltad ezt a történetet, de túl pontos a leírás, szagzik rendese.
2020. aug. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Miss Endzsi ***** válasza:
/-de
2020. aug. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Szinte 100%-ig biztos vagyok benne, hogy ez Extasy volt.


Mi ebből a tanulság? Ha el is fogadsz bárki által adott piát, akkor csak úgy, ha látod, hogy előtted öntik ki, és rögtön fogyasztod, végig a kezedben van a pia. Én is voltam már részeg, aminek kb semmi értelme, hogy le idd magad a sárga földig. De én nekem szinte mindig a kezemben volt a pia, vagy a közelemben. Ezért nem járok, csak egy évben 1-2-szer házibuliba, ismerősökkel. Nincsen ilyen probléma.


Örüljetek, mert mások nem ússzák meg ennyivel. Sajnos sok az olyan rohadék, mert mást én sem tudok mondani erre, hogy gina-t vagy lsd-t raknak a lányok piájába. Volt már rá példa, hogy 2-3 lány is a Balaton parton ébredt reggel. Lehetett/lehet ilyet hallani.


Legyetek résen.


22/F

2020. aug. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

"Úgy pörögtem, hogy konkrétan még wc-re sem tudtam elmenni. A táncal le nem bírtam volna állni."

"Ittam utána kb több mint egy liter vizet. Utána vissza mentem táncolni."


Ez extasy...



"Annyit kell tudni, hogy tőlem messzi álnak a drogok. Még a Herbál és Marihuána, Varázsgomba kipróbálásán is gondolkodok. "


Nem, nem állnak tőled messze...

2020. aug. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

Én is most olvastam azokat a sorokat amúgy, Utolsó! :D


Minden és mindenki így kezdődik/kezdi. :D


És ez a legszomorúbb a dologban. Ki próbál mindent, és utána nincs megállás, mert folyamatosan hiányozni fog az a bizonyos érzés. Tudom nagyon jól, ha csak a füvet vesszük, akkor is. Akár fél év is eltelhet fél év "koca" használat után, mire teljesen kitisztul az ember. Illetve még az idő alatt érzi az elvonási tüneteket, és a hiányt. Ez a probléma. A többiről pedig ne is beszéljünk. A kristály és a varázsgomba instant első függőséget okoznak, gyakorlatilag. Főleg azoknál az embereknél, akiknek a lelki állapotuk, családi állapotok, kapcsolataik és az egész életük nincsen rendben.


Nem érdemes ezeket kipróbálni, még egyszer sem, mert ezzel csak az ösvényt nyitod meg lefelé a pokol felé.

2020. aug. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

1# ki a fa.szom hord magaval lsd-t egy buliba. Meg amugyse egy olcso kabitoszer az lsd, biztosan nem fogjak csepegtetni mindenki italaba.

Kerdezo, titeket bebogyoztattak, ennyi. Nem rossz az😃

2020. aug. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

Egyértelműen MDMA volt, kb az összes tünetet produkáltátok, amit MDMA okoz.

Az MDMA más néven methamfetamin, eki, szintetikus partydrog, nagy veszély most nem volt úgy látszik, de alkohollal nem jó semmit keverni. Legközelebb figyeljetek oda. - amúgy gyógyszervegyész-mérnöknek tanulok szóval tudom miről beszélek -

2020. aug. 30. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
Nektek már jó, még ingyen adják nektek, nekem lenne ilyen jó dolgom :)
2020. aug. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!