Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nőtt az államon egy nagy,...

Nőtt az államon egy nagy, mély pattanás és NAGYON fáj. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Próbáltam kinyomni, de nem jött belőle semmi, csak valami vízszerű és vér. Rendesen vérzett. Egy nagy dudor, kemény, fáj és érzem, hogy mélyen "van benne valami". A kozmetikusom nem dolgozik a vírushelyzet miatt, én hiába tettem rá Akneroxidot, Octeniseptet, semmi nem használ. Mit tegyek?

2020. aug. 26. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyet általában 2-3 nap múlva ki tudom nyomni, úgyhogy csak annyit tudok javasolni, hogy várj, és ne piszkáld.
2020. aug. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Cisztás akné. Jól ismerem, nekem mindig menstruáció előtt jön elő pár darab. Semmiképpen ne nyomkodd, mert csak mégjobban begyullad, fájdalmasabb, és feltűnőbb lesz, utána meg lesz egy csúnya seb a helyén. Ha érzem, hogy már fájdogál egy ponton, de még nem látszik, nincs bedagadva, onnantól próbálok minél kevesebbet hozzáérni, és elmúlik anélkül, hogy látványos lenne. Hogy mit kenj rá, azt nem tudom, csak gondoltam adok tanácsot, ha lesz még ilyen.
2020. aug. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lett volna szabad nyomkodni, ha azonnal bekened Betadinnal és napjában párszor még átkened, akkor 2-3 nap után visszahúzódik, nekem mindig elmúlik a jódozástól.
2020. aug. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2020. aug. 26. 15:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Rakj ra egy paradicsom szeletet!
2020. aug. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!