Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akik fülzúgással füldugót...

Akik fülzúgással füldugót használnak a zajos szomszédok miatt, azoknak nem tűnik úgy, hogy hangosabb lett a zúgás?

Figyelt kérdés
2020. aug. 31. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nagy a csönd, akkor jobban hallatszik minden kis zaj. Kiélesedik az ember füle. Esetleg próbálj meg füldugó helyett jól szigetelő fülhallgatón zenét vagy rózsaszín zajt (vízesés hangja, erdő susogása stb) hallgatni.
2020. aug. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TR75 ***** válasza:
A fülzúgás "erősödik" kevésbé zajos körülmények közt.
2020. aug. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fülhallgatót sajnos nem használhatok.
2020. aug. 31. 11:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem a fehérzaj oldotta meg végérvényesen ezt a problémát.Egészen pontosan ez amit linkelek.Én kutyaugatás miatt használom éjszaka és odajutottam, hogy csak úgy tudok elaludni, ha egész éjszaka ez játszódik le a laptopomon.Próbáld ki:


https://www.youtube.com/watch?v=a7jsFgBuFnQ

2020. aug. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2020. aug. 31. 12:42
 6/6 TR75 ***** válasza:
Attól függ, mi okozza, lehet "halkítani", "ki lehet oltani", ha ismered a frekvenciáját.
2020. aug. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!