Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csinálnál azokkal az...

Mit csinálnál azokkal az emberekkel akik koronahisztinek emlegették mindenhol a vírust?

Figyelt kérdés

2020. szept. 2. 11:26
A kérdező szavazást indított:
Ráírnám a homlokukra filccel "hülye vagyok"
A pólójukra vagy kabátjukra írnám.
Elküldeném őket a kórházakba önkéntes munkára.
12 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Mivel a létezését nem tagadták, viszont a túlzott reaciókat felismerték egy olyan vírusra, ami megbénított egy világot, de összesen nem szedett a 1 millió áldozatot (annak is a java 75+os,beteg ember, eddig kizárólag egzakt tényeket írtam), ezért örülnék, hogy egyre többen nem hülyülnek meg.
2020. szept. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem mindegy hogyan próbálják kimagyarázni magukat, de lesznek szívesek távolságot tartani, figyelni másokra, és befejezni az ámokfutásukat az interneten és mindenhol.
2020. szept. 2. 11:45
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Aláíratnék velük egy nyilatkozatot, hogy tünetek, illetve pozitív teszt esetén lemondanak az orvosi ellátásról. Hiszen minek kezelni azt, ami nincs, vagy nem veszélyes.
2020. szept. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Bármikor nyugodt szívvel aláírnám. Persze manapság ez úgy működne, hogy bevinnének súlyos autóbalesettel, emellett kimutatható lenne bennem a vírus, amit egyébként az emberek 99%-hoz hasonlóan észre sem vennék, akkor is korona-áldozatnak könyvelnének... :D
2020. szept. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%
Braziliaba kuldenem oket egy kis utazasra.
2020. szept. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
Ha csak emlegeti, semmit, mindenkinek joga van a véleményéhez. Ha nem tartja be az aktuálisan előírt szabályokat, akkor ennek megfelelően büntetném a szabályszegést.
2020. szept. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%

#1

De igen, sokan tagadják. Rengetegen látom, hogy "nem létező vírus", vagy "kitalált vírus", esetleg "kamu vírus".

2020. szept. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

7-es!

Nem hinném, hogy bárki is annyira hülye, hogy ezt komolyan gondolná és kételkedne a létezésében.

Azért titulálják "kamunak", mert túlzónak találják a pánikot a veszélyességéhez mérten.

2020. szept. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
11%
Én az egyesre szavaztam, teljesen megfelelő feliratnak tartom, hogyha ráírjuk, hogy a kérdező hülye.
2020. szept. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Sajnos utolsó, ha azt írjuk rá hogy "hülye vagyok", senki nem fog semmiféle kérdezőre asszociálni, csak arra aki a feliratot viseli. Érdekes, egyesek konkrétan a vírust tagadják, egyesek meg a vírustagadókat tagadják. Pedig léteznek, hajjaj. Az összes szélsőséges 1 bites nyájszellemű banda követ valami vírustagadó megmondóembert. Nagyon odavannak értük.

Értem hogy senki nem akarja elveszíteni a munkáját/lehetőségeit, de épp ezért kellene észnél lenni.

2020. szept. 3. 05:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!