Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit teszel, ha azt látod,...

Mit teszel, ha azt látod, hogy valaki nem hordja a maszkot?

Figyelt kérdés

Én biztosan örömmel fogadom a maszktalan emberrel találkozom. Tutira rámosolygok!

Mivel sosem hordom, ezután sem fogom. Volt szerintem mindenkinek cirka fél éve, hogy rájöjjön, hogy mi is történik valójában.



#diktatúra #kamu #Orbán a koronás király #Korona fas zság
2020. szept. 9. 21:28
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
72%
Megint kezded az ostobaságot?
2020. szept. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
22%
Ok
2020. szept. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Örülök hogy van rajtam kivül olyan aki nem csinál hülyét magából. Ezzel a maszkkal hülyét csinálnak az emberből!
2020. szept. 9. 21:36
 4/42 A kérdező kommentje:
Ha pedig valaki ragaszkodik a maszkhoz, az vegyen fel kettőt. Az pont olyan, mintha azon is lenne, akin nincs.
2020. szept. 9. 21:37
 5/42 anonim ***** válasza:
43%
Én biccenteni szoktam, egy olyan " mi, okos emberek tartsunk össze" biccentéssel. Örömmel látom, hogy egyre több ilyen ember van, az agymosott birkák meg háttérbe szorulnak. Boldog vagyok, hogy nem a hülyeség győzedelmeskedik a világban.
2020. szept. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
64%

Lehet hülyeség hordani, hiszen konkrétan akárhogy bekerülhet a szervezetedbe. Szemgolyón keresztül is fertőz, emésztő rendszeren keresztül is fertőz viszont én felveszem mert most ez az egészségügyi előírás.

Most ezen lázadozik mindenki hogy hát ki a fas... ki az aki betartja az előírásokat. Hát most ennyi erővel az éttermi alkalmazottak, cukrászok akik a kajádat matatják ők is mondhatnák hogy hát tudod ki fog kezet mosni wc használat után, vagy miután a tenyerébe tüsszent. Jaaa, hogy ezeket már tartsa be?? Pedig nem ad át semmilyen komoly betegséget, mert ugye amiatt nem hordod a maszkot mert a korona is csak vicc.

Most ez az előírás, nem leheten betartani. Nem kell ennyit háborogni miatta. Szerintem sincs sok értelme. Higéniai okokból fel kell venni?? Akkor felveszem. Utcán nem fogok abba mászkálni, de ha egy nap 10 órát van úgy rajtam hogy kint sincs az orrom akkor sincs egy rossz szavam sem.

Felejtsétek már el a hisztit.

2020. szept. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

#6 Ennyire félsz a koronától. Miért vagy te abba biztos hogy létezik? Ja abból hogy a tv2 és a hasonló szenny média végig hazudja az egész napot?



Miért hiszel el olyan dolgot amit nem láttál?


Már amikor berobbant a járványnak nevezett valami, akkor sem hittem el. Hálisten sokan vagyunk.

2020. szept. 9. 21:45
 8/42 anonim ***** válasza:
65%
Nem csinálok semmit, nem kell pártoskodni (mert ugye ez is egy tipikus jelenség, csak saját magáról mindenki azt hiszi, hogy ő nem birka, csak a másik). Ahol meg kötelező, ott úgyis kiküldenek/leszállítanak, ha nincs maszk.
2020. szept. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
54%

#6

Teljesen egyetértek veled, és igazad is van, tény, hogy nem véd sokat. De mi van akkor, ha pont egy olyan ember megy el melletted, aki fertőzött és tüsszent egyet például és pont rajtad van a maszk. Hidd el, fontos dolog ez, sőt a te gányod sem jön át rajta. :)

2020. szept. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

Ez egy jól megszervezett politikai hadjárat. Lehet itt nyekléskedni, de felesleg. Mielőtt valaki azzal jön hogy ,,ha elkapom a koronát akkor remélem nem veszem igénybe az egészségügyet. "



Természetesen ha elkapom (amit nem fogok mert kamu) akkor lemondok a kórházi ellátástól.

2020. szept. 9. 21:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!